Honda CX 500 (1982)

Vlastník abbany
Vloženo 23.1.2014
Aktualizováno 20.5.2021

Honda cx 500c caffe racer, r.v. 1982. hezký kultovní youngtimer s hezkou pŕezdívkou ,, hovnocuc" nabo taky bahenní pumpa.

První dojmy - poctivý kus železa vhodný na přestavbu na caffe racer nebo scrambler. Proč zrovna Honda cx 500?? jednou jsem na motorkářích našel přestavbu od wrenchmonkees. Nádherná stavba delaná klukama z Dánska pro jednoho frantíka. To mne nakoplo a od té doby skládám , rozebírám a předelávám.

Motorku bych doporučil pro - jen pro milovníka staveb

Doplňky na motorce -

Moto jsem si projel jen trochu a to jen cca 500 km tesne po koupi. pak jsem ji rozebral do šroubku a teď ji pomaličku dávám dohromady. Další dojmy jsou jenom ze stavby a až bude udeláno a bude hotovo tak to trochu proverám a rozepíši se. CX500 C je fakt peknej kousek. Ješte se poohlížím po Viragu1100, ze které bych taky chtel uvařit silnou kávu. Inspirace je hodne, jen najít trochu času a zbytečných financí. pak jde všechno líp. ješte takovou malou připomínku pro jiné stavitele. nenechte se odradit remcalama na diskusích. ve vétšině případú nikdy nic remcal nepostavil a ani nepostaví. na druhou stranu to berte jako ponaučení, ale jen pokud je kritika konstruktivní a je na míste. Zdar

Wingfr
Wingfr napsal 15.07.22 v 15:43 10b.

Gilless
Gilless napsal 28.01.21 v 09:16 10b.

Super Vic fotek prosim :)

Codo
Codo napsal 12.11.20 v 21:32 8b.

Líbí! Tohle je ten správně nepřepíčenej design, na rozdíl od XDiavelu, kde jsme se v diskuzi potkali.
Na svezení bude Ital - jasně že - nesrovnatelně větší pecka. Ale oko, oko nejezdí. Oko jen kouká.
CX jsem měl vždycky rád. Pamatuju, když přišlo jako novinka. Moje tři nejmilejší hondice byly dlouho Monkey Z50J, CX500 (ale už ne ta v turbu) a samozřejmě CBX1000.
Tvoje přestavba je parádní a dala vyniknout tomu nádhernýmu motoru. Supr!

Marty68
Marty68 napsal 07.09.20 v 09:37 10b.

krásné moto..

jurage
jurage napsal 01.11.19 v 19:10 10b.

Moooc pěkná prácička