KTM 640 LC4 Supermoto (2001)

Vlastník burdus
Vloženo 22.1.2014
Aktualizováno 27.1.2014

co napsat , je to kladivo na čarodějnice

První dojmy - neskutečně hravá, obratná, zábavná a všeživelná mašina na které si to chci pekelně užívat

Motorku bych doporučil pro - pro ty co hledají víc srandy v niších rychlostech

Doplňky na motorce - časem budou svody a koncovka

KTM 640 LC4 Supermoto je jeden z nejpopulárnějších motockylů ve své kategorii a právem patří také mezi ty nejlepší. Určitě si užijete jízdu jak na silnici, tak v lehčím terénu, a zalíbil se nám také povedený design.
Motor
O pohon motocyklu KTM 640 LC4 Supermoto se stará velmi povedený, kapalinou chlazený motor o zdvihovém objemu 625cc, který dává nejvyšší výkon 53 koní a kroutící moment 56 Nm. To jsou celkem slušné hodnoty, které stačí ke zrychlení z klidu na 1/4 míle za 14.7 s a můžete pokračovat až k maximální rychlosti 176 km/h. Tento motor je u KTM už opravdu hodně dlouho, ale to na jeho kvalitách vůbec nic nemění. Mezi jeho největší výhody patří velmi dobrá reakce na přidání plynu a výrazný zátah hlavně ve vyšších otáčkách. Ale ani ve středních otáčkách není zátah vůbec špatný a o přenos výkonu se stará pětistupňová převodovka, která je velmi dobře odstupňovaná a řadit s ní je jedna radost. katalog motociklů.cz

ano je to kopírováno, mám na motorce po koupi najeto 200km ,pak přišel problém s motorem do kterého jsem dal hromadu peněz, takže zatím čekám na ten pravý začátek sezony a pak doplním., V současné době jsem touto zvláštní zimou, zajel motor po generálce a kroutím cca 5tistý kilometr a vše funguje jak má,motorka je na ty naše pseudo cesty ala tankodromy jakoby stavěná, podvozek je úžasný do řidítek nepustí žádný kopanec, a dává jezdci pocit hravosti a lehké ovladatelnosti, motor zatím moc netočím to nechám na jaro co tam bude nový olej, převodovka je přesná spojka super a brzdy dostačující . na cestování a jízdu ve dvou není stavěná a to já na tomhle kladivu taky ne

hondalus
hondalus napsal 09.03.14 v 16:49 10b.

moc líbí

Pakas
Pakas napsal 17.02.14 v 21:36

Když jsem prodal DR-Z tak taky začal po pár desítkách km zlobit motor, takže vím, že je to naprd... Dobře, že je v cajku, užívej

vavřapovič
vavřapovič napsal 06.02.14 v 12:40

luxusní záležitost

Blackheadno
Blackheadno napsal 24.01.14 v 20:03 10b.

pekelná mašina

ottas