Jawa 250 Travel (2005)

Vlastník Olísko
Vloženo 19.1.2014
Aktualizováno 5.9.2016

Motocykl od Berta? Nic moc!

Vloženo: 29.09.2014, Uskutečněno: 29.09.2014, Stav tachometru: 15100 km, Zhlédnuto: 8x

Z motocyklem od Berta jen samé problémy.
Nejdřív jsem zjistil,že je tam špatná měrka oleje : abych měl hladinu oleje na měrku ,
vešlo se mi tam skoro 3.3l oleje.A má tam být asi 1.6l.
Teď zase svíčky : Při kontrole svíček jsem zjistil strhaný závit na levém válci.Pěkně to bylo na mě nastrčené.Takže teď je mimo provoz.
Doufám jen ,že ty retra co dělají,nejsou ve stejném stavu.

Olísko (4) napsal 20.11.2014 v 23:39

Hluboce se Vám omlouvám pane Berte.Ale nevěřím ,že jste koupenou motorku nechal bez výměny oleje.Takže Váš servis na špatnou měrku musel také přijít.On to totiž není totožný motor z Jawou 250.Přísahám ,že jsem na ní nic nedělal až do výměny oleje a svíček.A pár svíček už jsem vyměnil,takže vím jak se to dělá.A ještě tam bylo prasklé hrdlo sání a Airbox.Proto ten otevřený filtr.
Bohužel jsem se při koupi ukvapil.Motorka se ale dá prodat i se závadama ,když se o nich ví.A ještě jsem na ní dostal slevu.Ta motorka mě opravdu uchvátila.
Nejsou to snad tak silná slova.Nic proti Vám nemám.
Ať se Vám daří pane Bert-Jawatesty.

Bert-Jawatesty (9) napsal 20.11.2014 v 19:01

Trochu silná slova. Motocykl jsme stavěli z ojeté motorky. Měrku jsme neměnili, nevím jak spolehlivé měrky číňani mají, svíčky jsme vyměnily za nové (Brisk) a závit byl v pořádku.

• Krásné ráno

Nedělní snídaňová vyjížďka.

Vloženo: 27.05.2018
    Uskutečněno: 27.05.2018
  • Kurňa Únor

V únoru jsem na motorce teda ještě nejezdil.A vůbec to nebylo špatný.Sice jen pár kíásků ale v pohodě.Tahle dvěpade vůbec nejezdí špatně. ;-) Ještě to chce odstranit Matesovy nedostatky , aby byla motka legál a už se s

Vloženo: 20.02.2016
    Uskutečněno: 20.02.2016
  • Parádní podzim

Adenium na špalkách.Tak proč se neprojet na této číně ;-)

Vloženo: 08.11.2015
    Uskutečněno: 08.11.2015