Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Gabbi10
Vloženo 19.1.2014
Aktualizováno 19.1.2014

Tuto krasavici jsem si vyhlížela delší dobu. Po první jízdě na Kawasaki jsem se doslova zamilovala, nic jiného než paráda :)

BMW G 650 GS: Vysoký posed :)

První dojmy - Jízda opravdu skvostná, je to něco jiného než jezdit na 125ccm. Padla mi ihned do ruky a doufám, že mě bude obdarovávat hodně let svojí energií.

Moje první motorka byla Yuki twinsport 125, druhá Honda Varadero XL 125. Tyto motocykly byly dobré na naučení. Mám najeto asi 6000 km, nemůžu napsat, že jsem dostatečně vyježděná, ale nějakou malou zkušenost už mám.
Přemýšlela jsem delší dobu zda si vybrat BMW G 650 GS, ale má opravdu velký posed na mých 170 cm, ale když jsem uviděla Kawasaki ER 6n, tak to doslova byla platonická láska. Kupovala jsem ji od prvního majitele, který ji prodával z rodinných důvodů. Jednání bylo dobré. Když se s námi loučil, ukápla mu i slza. Motocykl jsme nakládali do neuvěřitelných prostorů, ale nikomu se nic nestalo.
První jízda byla na mokru, takže jsem pomalu tahala za plyn, protože jsem cítila jak mi prokluzuje zadní kolo. Už se těším až bude sucho a vyrazím na pořádnou vyjížďku.

Při první jízdě:

No není úžasná? :)

alexander
alexander napsal 18.01.15 v 16:13

černá je dobrá

Xstork
Xstork napsal 25.04.14 v 21:16

Sluší vam to
Hezky přední plexi,co je to za značku uvažuji ,ze si taky pořídil ...

rybíz5
rybíz5 napsal 13.04.14 v 10:32

Ta zlato-černá je krásná Krásná Kawička

RickVFR
RickVFR napsal 12.04.14 v 07:38 10b.

Pekný mazlík, tak nech Ti robí samu radost na cestách. Máš to u mňa za 10b

LeNyA