PROFIL MOTORKY

Suzuki GSX 1400 (2007)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník Andrej
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 28.12.2018
Zobrazeno 4 686x
HODNOCENÍ PROFILU OD 14 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.8

Popis motorky


Oznamuji, že jsem se zařadil mezi hrdé majitele užasné motorky suzuki gsx 1400.

Více fotografii

První dojmy - První dojem nejde ani tak popsat. Je mnohem lepší to vidět. Jelikož jsem nebyl schopný ze sebe vydat jedinou hlásku. Na motorce není co řešit. Nekompromisní vzhled a zvuk. Bál jsem se toho jednoho výfuku, ale rychle jsem změnil názor. Prostě dokonalý stroj.

Doplňky na motorce - Plexi Givi, zadní kufr Givi, KN vzduchový filtr, KN olejový filtr, Iridiové svíčky, youshimura tri-oval výfuk, šiřší černé řidítka, progresy v předních tlumičích.

Recenze

9.11.2018- mě opustila má pětiletá milenka, přítelkyně a známá. I když jde do velmi dobrých rukou, které jí budou hýčkat, je to konec jedné části mého života.Celou
dobu se krásně starala a pečovala o mně. Byla skromná a věrná. Nikdy nezapomenu. S úctou a bolestí v srdci Andrej.


Abych řekl pravdu motorku jsem obdivoval od svých 17 let a všechno co jsem měl před ní jsem směřoval jenom směrek ke gsx-su. Krásný vzhled, ještě hezčí motor a brutální zvuk byla pro mě jasná volba. Motorku jsem koupil od velmi solidního pána, který se o ní opravdu staral, ale zdravotní důvody mu již nedovolily pokračovat dále. Motorka byla naprosto v dokonalém stavu a hlavně v originálním stavu, jelikož jakákoli věc navíc tento stroj kazí. Jen bych vytknul uzké řídítka, ale to se rychle napraví. Motorka má najeto 10500km, takže tak akorát zajetá. Zkušenosti zatím nebudu popisovat, jelikož není co, ale už te´d doufám, že zima bude hooodně krátká :)

Tak abych se mohl projet 19.ledna, jenom v bundě a triku se mi ještě nestalo, ale riskovat to, že může nasněžit a já budu muset zazimovat novou motorku na které jsem ještě nejel!! Tomu nešlo odolat. VÝSLEDEK: ta motorka je užásné. Motor- je jedno co tam je za kvalt. Ten prostě tahá a tahá a tahá. A to jsem tahal opravdu jemně za plyn, jelikož cesta byla na některých místech namrzlá, sem tam nějaký štěr. Zatím nemůžu moc popsat zkušenosti, ale za prvních 20 km můžu říct jenom tohle. Každý kilometr jsem si užíval jako nikdy předtím.

No nic 25.1.2014 je třeba zazimovat motorku :( snad to nebude na dlouho. :)

Takže. Jdeme rozdávat rozumy :) Za poslední týden máme spolu najeto nějakých 700km a to většinou ve dvou. Pořád si na ní zvykám, ale už vím co umí a co si sní můžu dovolit. A jde toho opravdu hodně. Do nějakých 4tis. ot. je to naprosto úžasné svezení s krásným krouťákem na jakoukoli rychlost, ale nad 4 je to naprostý běs :) a to jsem z toho nevytočil víc jak 6 :) Ale rozsah použitelných otáček je naprsto úžásný. Od 2 tis. až do nebes je to užásné :)
Brzdy jsem dobré, ikdyž zadek by mohl být oněco lepší.
Pohodlí je naprosto super. Bez přestávky 250 km ve dvou není žádný problém(idyž můj batůžek má 45kg). Prostě naprosto pohodová motorka na cestování.
Dojezd na jednu nádrž je od 300 do 350km, svižné jízdy.

Mám zasebou velmi svižné poznávání Tour de Bruntál a musím říct, že krouťák je opravdu super. Líbí se mi pružnost 6. kvaltu od 70 do 200km/h je to super, ale od 160 už se motorka začíná krouťit, ale žádná divočina. Najeli jsme 300km okolo Bruntálu s ostřejším průvodcem(cestovní rychlost 120+) a spotřeba 6l je super.

Sezona 2015 zatím probíhá velice dobře. Po zakoupení KN vzducháče a iridiových svíček se chování motoru ještě více zlepšilo. Teď opravdu tahá od volnoběžných otáček až do omezovače, ale není třeba jí vůbec točit. Síly má pořád na rozdávání. Spotřeba je při svižné jízdě pořád kolem 5,5l, ale chtěl bych trochu poladit podvozek, takže bych to asi viděl na progresy do přední vidlice, takže uvidíme co se z toho vyklube:) Máme spolu najetých asi 7000km a každý kilometr je jedinečný. :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Čadil
Čadil napsal 10.11.18 v 08:13 10b.

nádherná strojovna,co dodat?10b

S-fogy
S-fogy napsal 09.11.18 v 21:28 9b.

Brawo,krásná práce. Všechno už bylo napsáno- takže je jedno, kam vyrazíš, ale každý návrat domů bez ztráty kytičky je zázrak a važ si ho!

context
context napsal 01.07.18 v 22:01 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a kolama jenom dolů hlavně, vždy šťastný návrat domů

-HARYS-
-HARYS- napsal 01.12.14 v 12:28 10b.

Velice slušná mašina!!! Taky máme jednu doma v garáži! Přeji hodně pohodových kilometrů v sedle!!!

owenovic
owenovic napsal 03.11.14 v 19:21

Krásná mašinka s dobrou kubatůrou hodně štastných kilásků a bez nehod , možná se potkáme v Davidovém mlýně někdy

Více komentářůTOPlist