Honda CBF 250 (2004)

Vlastník Káťa1988
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 21.9.2014

Konečně motorka ze které dosáhnu na zem

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - super jednání, nemám co vytknout

Kawasaki Ninja 250R: patří do dražší cenové relace a vzhledově mě tolik nezaujala
Honda VTR 250: nedá se sehnat,ani se nedivím že ji majitelé hýčkají,kdyby mi stála v garáži,tak bych ji neprodala :-)
Honda CBR 125R: měla jsem strach,jestli tomu nebude docházet dech v kopci a navíc většina jich byla pěkně domlácená...
Honda CBR 250R: nebyly peníze,ale jinak je móc pěkná.
Yamaha YBR 250: YBR bylo trochu drahé a hlavně jsem z něj nedosáhla
Suzuki GS 500E: moc se mi líbí a možná si ji jednou pořídím,ale mám zkušenost akorát s 50tkou(o to jsem naní jela párkrát),takže jsem volila něco lehčího a hodnějšího :-D

První dojmy - Na dojmy je brzo, po ose ji vezla moje drahá polovička. Osobně si na ní nepřijdu nepatřičně, docela ke mně sedí a cítím se na ní dobře, i když jsem ji testovala jen na místě:-).

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že tahle motorka má největší úspěch mezi holkami a pak u lidí,co nechtějí hned sedlat pětikilo a těch 22 koníků jim bohatě stačí :-)

Doplňky na motorce - Doplňky zatím instalované padáky a pak plánuji malé plégo... a do vzdálenější budoucnosti možná kufr, ale ten zatím nehrotím,protože CBFko má zamykatelný úchyt na helmu

Ideální společník pro začátek motocestování.

Klady:
nízké sedlo (i s 156cm výšky mám dostatečnou stabilitu na manipulaci na místě)
minimální spotřeba
jednoduché a snad spolehlivé zpracování

Zápory:
žalostně malý sortiment doplňků
už se nevyrábí :-/

Je to prostě pěkná nahatá motorka

Jak s plynoucím časem zjištujeme,tak předchozí majitel (shodou okolností majitel motoškoly) se moc nepředřel s péčí, vzducháč, baterka a pravděpodobně i brzdové destičky byly ještě původní... Aby motka vůbec brzdila,tak bylo dolito víc brzdové kapaliny než mělo být. Všechny tyhle položky vyměněny, ještě zbývá vyměnit olej a možná i spojka,pokud bude i po výměně oleje pořád klouzat. Zas ale na druhou stranu budu mít jistotu,že jsou tyhle položky opravdu vyměněný

Další postřehy přibudou časem...

Laser5
Laser5 napsal 28.03.14 v 13:34

Taky jsem si ji koupil v listopadu 2013. Jsem se na kamošové projel a padla mě na mou postavu. Z jízdy jsem měl také dobrý pocit. Už ji mám a budu ji vylepšovat. Mám nový výfuk a ještě uvidím co dál. Jinak pěkný článek a přeji mnoho "km" a zábavy ze CBF.

alik32
alik32 napsal 08.02.14 v 10:58 10b.

Tak a´t ti to pěkně jezví přeju fajn sezonu

dzarmil
dzarmil napsal 01.02.14 v 22:25 10b.

Pro začátek určitě dobrá volba .Takže přeju radost z jízdy v sedle této pěkné motky .

Eddie75
Eddie75 napsal 28.01.14 v 19:54

Parádní! Doufám, že tě někdy uvidíme na CBF sraze! 10b.!

Wildaja
Wildaja napsal 22.01.14 v 16:21

Pěkná barva Spoustu zážitků a kilometrů bez nehod. Dávám 10b.