Yamaha XJ 600 (1990)

Vlastník George.D
Vloženo 15.1.2014
Aktualizováno 19.1.2019

Starý vzduchem chlazený XJčko. Celkem dobrý základ na stavbu, ale ještě nevím, zda na to dojde.

Suzuki GS 550: nepřišla vhodná nabídka
Yamaha XS 400: jednu jsem koupil, ale nakonec se ukázalo, že majitelka měla problémy s doklady, takže zustala majitelce.

První dojmy - Přivezl jsem ji někdy na podzim a hned jsme ji otestovali. Motorka jela celkem bezvadně i přes hrozně sjeté a nerovné gumy. Doufám, že na nových gumách bude mít daleko lepší ovladatelnost. Moje první kapota, tak jsem zvědavý, ale zatím se mi to dost líbí.

Momentální stav je celkem zlý. Je třeba zainvestovat do gum, baterie, a dalších spotřebních věcí. Určitě se nevyhnu seřízení a také mne čeká repase přední vidlice. Moto má již druhý motor, tak doufám, že nebude třeba žádný zásah a motor poběží bez problému. První sezonu se chystám dát moto do použitelného stavu a na další zimu mám v plánu zkusit na jejím základu postavit cafe. Vše se rozhodne po první sezoně. Pokud mne motorka chytne a bude bavit.

Jirka4137
Jirka4137 napsal 27.01.14 v 18:25 10b.

Tahle motorka je bezvadný youngtimer a dělat z ní cafebastl by bylo škoda. Kousek který vlastníš potřebuje asi jen desetinu co už jsem uděl na mém stroji. I když jich pár v republice je na cestˇe hned tak druhou člověk nepotká.

p.epanica
p.epanica napsal 22.01.14 v 23:14 10b.

..Ať jezdí a dělá jen radost ...

Raptík
Raptík napsal 22.01.14 v 21:02 10b.

krasavice ať ti slouží!!

Psychedellic
Psychedellic napsal 22.01.14 v 10:47

Úžasná krasavice, já bych z toho taky café nedělal a jenom renovoval, ale pán jsi tady ty

George.D
George.D napsal 18.01.14 v 22:20

Uvidíme pánové jak to vše dopadne. Letošní rok bude zkušební. Nejprve ji musím oživit ze stavu ve kterém je. Foto zde není aktuální, má za sebou menší nehodu, ale nic zlého. Mám s ní v plánu především ježdění po Brně, kde jsem pouze přes týden a nemám zde ostatní moto a ani zázemí. Jinak děkuji za komentáře a v nejbližší době dodám aktuální fotky.