Honda FMX 650 (2006)

Vlastník Maerek
Vloženo 12.1.2014
Aktualizováno 20.2.2017

Krásnej dunivej jednobuch.. :o)

První dojmy - První dojmy byly smíšené, udivila mě celkově mohutnost motorky ale berte to s nadhledem je to v podstatě moje první motorka. Na oko v pohodě jen co mi vadilo byly prasklé plasty na pravé zadní straně. Taky mě zarazily klepající ventily po nastartování, čímž mi bylo odpovězeno, že je to normální u takovejch motorů.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky co chtěji něco silnějšího a nebojí se toho.

Doplňky na motorce - Původní: tlumič řízení, nosič
Moje: Držák na mobil, jiná maska, LED blinkry, Dynojet, K&N filtr, laďáky Leo Vince, domací přerušovač na blinkry, led parkovačka, usb zásuvka, xenon, laděný svody, teploměr oleje

Proč jste si vybral tento stroj?
Nechtěl jsem dvácu která nejde. Chtěl jsem něco silnějšího ale ne nic na čem bych se zabil.

Jaké jsou Vaše zkušenosti?
Motor je dobrý ale zbytečně udušený, solidní zátah díky velkýmu krouťáku, po nainstalování Dynojetu úplně něco jinýho, krásně se zberchává ze spodka a táhne pořád stejně až si myslim nezávisle na rychlosti a do omezovače. Laďáky dodaly luxusní zvuk a ještě líp vyladily spodek.
Ovladatelnost vzhledem k váze motorky je parádní.
Spolujezd-ec/kyně si nikdy nestěžoval/a :D. Je znát když s vámi jede stejně težký člověk nebo batůžek co má i s postelí 50 kg.
Úložný prostor je jedině tak pro nářadí,žárovky, vestu a motolékarničku. I to je tam problém dostat.
Spotřeba je podle toho jak se jede :D když sem jel s dvácou tak za 65 km jsem se vešel do 4,5 l/100 km což byl údiv pro mě. Studený motor 6,5 l/100 km po městě není problém. Delší cesty 5,0 - 5,2 l/100 km. Momentálně po úpravě Dynojet a K&N delší cesta sem jsem se dostal pod 5 l/100 km. S laďákama ještě laboruju tak uvidím. Průměr za sezonu 2013 mám 6,05; za 2014 to je 5,81 l/100 km.
Servis a poruchy - porucha jediná se kterou jsem to kupoval je, že 5tka jde zařadit ale zpátky na 4 se jí už nechce a musí se silou, dá se stim jezdit ale je to otravný. Momentálně je 5tka opravena a funguje jako každá jiná motorka.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne?
Motorka se nejlíp cejtí na silnici na kterou je stavěná, polaňačku taky zvládne. Ve městě je fajn, protože je pěkně obratná a štíhlá :D. Dá se cestovat ale spíš jen kratší cesty, po delší cestě celkem brní ruce...ale to si odmyslete je to motorka a vy si to chcete užít!

Mufitko
Mufitko napsal 23.02.21 v 21:43 10b.

pecka fotky

tomankubik
tomankubik napsal 15.08.18 v 09:51 10b.

nadherne fotky

gabri88
gabri88 napsal 27.02.16 v 09:56 10b.

supr fotky

Maerek