BMW F 800 GS (2010)

Vlastník Hlava22
Vloženo 12.1.2014
Aktualizováno 13.1.2014

Musím se přiznat, že je to moje první motorka, a jsem moc rád, že jsem se rozhodl nešetřit, a koupit tuto málo jetou v ČR se všemy doklady a servisem.

Motorka koupena od Paul23 (Stařeč) - Super domluva a rychlý obchod

KTM 1190 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Nemohu porovnávat s jinou morokou, ale jsem max spokojen, jak s pohodlím, a to díky sedlu, které si nechal dělat na míru Paul23,ale svezení je naprosto parádní. Mě 800 stačí a zdá se mi odspodu ostrá :). Zatím sem neměl žádná problémy a těším se na jaro.

Přemýšlel sem ještě o KTM, ale po diskutování v práci kde kámoš jezdí motokros na KTM vyhrálo BMW F 800 GS. Zatím mám najeto pouze 2 tis. kilometrů a to díky tomu, že jsem to v listopadu nevydržel a jel se podívat na víkend na Balaton. Cesta parádní a motka šlapala jako hodinky. Pravda na dálnici při vyšší rychlosti se trochu třepe, ale nemám ji na rychlost, ale na delší treky. Navíc, je to u této motorky dle postřehu normální. Jsem rád, že jsem nakonec zvolil tento stroj a o další zážitky se podělím.

pulecek
pulecek napsal 08.06.14 v 16:21 10b.

Moc krásná.

Hlava22
Hlava22 napsal 24.03.14 v 17:08

díky moc :) ted se zacatkem kvetna chystam na Mont Blank (lezeni) takze musim trochu polevit a trenovat ale pak urcite vyrazim a stavim se. A jinak mi dela radost a jsem max spokojenej. Slouzi presně jak si rikal a nebyl zádny problem. Byla to opravdu super koupe a Já Ti za to dekuji :)

Paul23
Paul23 napsal 22.03.14 v 15:53

Rozšíření stojanu má, dával jsem ho tam už já.
Jirko užívej a ať Ti dělá jenom radost. A až někdy pojedeš na vejlet tak cinkni a stav se na kafe

petrD.J
petrD.J napsal 27.02.14 v 08:37

zdravím,nabízím rozšíření bočního stojanu od touratech.

Hlava22
Hlava22 napsal 21.01.14 v 21:49

Tak díky všem :) už se těším až budu moci dát nejaké foto z cest :)