Moto Guzzi Bellagio 940 (2010)

Vlastník JanNavratil
Vloženo 12.1.2014
Aktualizováno 3.6.2014

Zábavná a spolehlivá motorka co má svůj styl, prostě Moto Guzzi

První dojmy - Velmi dobře se ovládá, velmi dobře a celkem svižně jede, má svůj styl a tím pádem i celkem dost vymezenou skupinu fanoušků

Bellagio umí jet hodně svižně, ale stejně tak i v klidu na pohodu. Vzduchem chlazený dvouválec nejen dobře vypadá, ale je velmi spolehlivý a nemá problémy v žádném jízdním módu. Snad jen boční vibrace mohou někomu vadit, nicméně mně to právě na Guzzi baví. Kardan si s výkonem rozumí bez obtíží, nejsou s ním problémy a hlavně nevyžaduje žádnou extrémní pozornost nebo servis. Podvozek je výborný, originální brzdy Brembo jsou hodně ostré a ani se dvěma lidmi a relativně těžší motorkou nemají problém. Motorka není na nějaké mezinárodní výlety ta nejlepší volba ale dá se na ní vydržet i týdenní dovolená s několikaset kilometrovými denními trasami.

snake33
snake33 napsal 06.09.17 v 09:13 10b.

jak tak na ní koukám, mýslím si, že jí mám doma v garaží ( dle RP koncovek výfuku )

Honzus75
Honzus75 napsal 01.05.14 v 20:00 10b.

Bellagio, krásný bratr Grisa, ještě vzácnější gratuluju a přeju spousty kilometrů za 10

Tom-K
Tom-K napsal 17.04.14 v 11:23 10b.

Parádní. Měl jsem možnost se sklouznout a je to hodně příjemné svezení.

dzarmil
dzarmil napsal 01.02.14 v 22:43 10b.

MOTO GUZZI BELLAGIí je u nás jak šafránu,takže pořádná exkluzivka .Přeju radost z jízdy v sedle této parádní italky .

Davidius
Davidius napsal 19.01.14 v 20:28 10b.