Suzuki C1800 Intruder (2011)

Vlastník mirakalibr
Vloženo 10.1.2014
Aktualizováno 3.11.2014

Suzuki Intruder VLR 1800C - wild BOW

První dojmy - Vlastním jí teprve druhý den a počasí zatím i když vypadá jarně, není na ježdění. Ale už se těším až jí samozřejmě s respektem protáhnu po jarních silnicích a podělím se o svoje postřehy.

Motorku bych doporučil pro - Zdravím všechny příznivce jedné stopy! Tak mám najeto necelých 12 000km - je čas na nějaké zhodnocení motorky. - Spotřeba super cca 6l/100km - Přední pneu vydržela jen těch 12 000km - Přední destičky také - Chvíli jsem se sžíval se vstřikováním - Zadní guma pravděpodobně ještě vydrží příští sezonu Motorka je super, je potřeba k ní mít respekt vzhledem k výkonu a její váze. Jízda pohodová, nejlépe se cítí na státovce nebo dálnici, okresky nejsou pro ní to pravé ořechové, ale dá se to sní vydržet i na okresce. Celkové hodnocení zní pohodová motorka pro zkušenější jezdce, vhodná na dlouhé jízdy. Dostatek výkonu a příznivá spotřeba. Zatím nemám co vytknout.

Tento typ Introše jsem okukoval delší dobu a pak musela přijít ta chvíle, kdy jsem si řekl už to musím mít. Před Introšem jsem měl VZ 800 Maradeur a tak jako většina ostatních jsem chtěl zůstat u značky a zvětšit objem. Až se spolu oťukáme napíšu nějaké moje postřehy.

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 18.04.18 v 20:22 10b.

Dobrá volba. přeji hodně štastných kilometrů bez nehod.

čert129
čert129 napsal 27.03.14 v 17:51

krásné stroj tak Ti přeju hodně šťastných km. a pohodu na cestách jasných 10b.

jikov
jikov napsal 03.02.14 v 12:03 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

HDFatBob
HDFatBob napsal 29.01.14 v 16:00

jj, krása

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.01.14 v 20:56 10b.

Supr křižník gratulejšn