Honda CB 1000F (1994)

Vlastník Tomatos
Vloženo 10.1.2014
Aktualizováno 19.4.2016

Velice povedená a nádherná mašina

Yamaha XJR 1300: byla také bouraná ale u téhle sem si nebyl jistý rámem.

První dojmy - zatím nejpohodlnější moto na mou výšku na kterém sem kdy seděl, výkon parádní jede prostě nádherně, zatím sem ale neměl možnost se pořádně projet,, zápory sem zatím nenašel,

Motorku bych doporučil pro - pro vyšší postavy ideální s mými skoro 190 si připadám malý :-)

Tento stroj sem si vybral protože mám slabost pro motorky kterých je málo a navíc seru na ženské takže sem hledal něco na nudu,
z jízdy zatím žádné zkušenosti jen sem jel kousek abych zkusil jestli vůbec jede a jede !
Motor přede jako kotě žádné pazvuky ani nic takového má nalítané 60 000 a motor startne na cvrnknutí, co se týče převodovky tak mi trošku vadí že není 6. stupeň, ale to je drobnost.
Jinak motorku mám z věčí části hotovou už stačí jen přeleštit pár věcí, vyzvednout SPZ z depa, pojistku a vyrazit na cesty

lekvii
lekvii napsal 02.04.15 v 20:46 10b.

lekvii
lekvii napsal 02.04.15 v 20:46

Ahoj prosim te ten rozbitej kryt budíkuby jsi nemel? schaním ho pomalu uz 1/2 roku a nic a novej není nejlevnejsi,diky david lekvii@seznam.cz

Petta
Petta napsal 17.01.14 v 12:16

tak ať se to povede dát do kupy.. super by to bylo bez té velké podsedlovky, jen minimalistické sedlo..

Tomatos
Tomatos napsal 11.01.14 v 18:23

hoj z moto z už jsem něco obědnával a jinak co vím tak ta moje je ze španělska

Big.One
Big.One napsal 10.01.14 v 17:54

Ahoj.
Dobře že je nás, majitelů víc . Předpokládám že je z Rakouska (možná Švýcarska).

Možná by se Ti hodily u nás dostupné díly. Něco mají u MOTO-Z.

Kdyby sis chtěl počíst ve zkušenostech, poslal jsem osobní zprávu s přihlašovacími údaji na fórum www.superfour.cz.

Ahoj.