Husaberg FE 450 (2004)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 7.1.2014
Aktualizováno 7.1.2014

Po silnici první endurko, teprve uvidíme co se naučím. Hodně záleželo na ceně, proto jsem zvolil Husaberg i když jsem pokukoval po KTM i tak myslím, že to nebyla špatná volba.

KTM EXC 450: důvod neuveden

První dojmy - Co k ní říct, je to divoch. Při první jízdě i nyní z ní mám pořád velkej respekt, ale pomalu si jí ladím ke svým potřebám. Za pořizovací cenu, je to na nauční fajn, zatím mě trápí startování, ale jinak mi padla celkem do ruky. Uvidíme co bude dál.

Šlo o jetou motorku, takže jsem jí nejdříve nechal zkontrolovat. Pár věcí, bylo třeba doladit a ještě postupem se bude dolaďovat. Motor běží perfektně, je hodně ostrá, ale to jsem vyřešil změnou převodu na 15/49 původně bylo 14/50, ale to mi trhalo ruce. Brzdy jsou bezproblémový, s podvozkem jsem si musel trošku pohrát, původní majitel, jej měl hodně tvrdý, ale to už jsem přenastavil a funguje skvěle. Jezdím hlavně endurko po lesích, rokle, potoky, brody atd. S novým převodem se chová mnohem kultivovaněji a i se mi lépe ovládá. Jediný nešvar, je startování a to spíše elektrický startér, ten moc nefunguje. Teď dávám novou baterku, tak uvidíme, zda bude problém v baterii. Nakopávačka funguje skvěle, jen se s ní musím trošku naučit, hold je to nezvyk. Zatím jsem toho tolik nenajel, takže víc popisovat nemá ani cenu. Uvidíme, co přinesou další kilometry.

JanSlanina
JanSlanina napsal 27.04.15 v 21:15

Ahoj Ještě jezdíš okruhy , čumím na fotky a nostalgicky vzpomínám na svoji 848 , jaký je to na endurku?