Suzuki DR 650 (1990)

Vlastník HxProchy
Vloženo 3.1.2014
Aktualizováno 16.5.2018

Celkem jednoduchý a doufám že i spolehlivý enduro na naše silnice ideál.

Yamaha XT 600 E: Lepší nabídka.
KTM LC4 640: Cena, náročnost servisu.

První dojmy - Na motorce jsem se svezl celkem krátce při zkušební jízdě, víc jsem toho zatím nestihl, ale už teď je jasný že to nebude úplně bez práce a ani zadarmo, musím vyřešit ložisko v krku řízení, vyměnit provozní kapaliny, v březnu udělat technickou, ale jako první se budu muset poprat (naučit) s absencí starteru. Snad se neobjeví nějaká větší nutná investice.

Motorku bych doporučil pro - Doufám že pro mě, dlouho jsem váhal co si pořídit, a enduro mi přišlo pro mě jako ideální.

Doplňky na motorce - Motorku jsem přivezl s laďákem, a kufrem na jednu helmu

Zatím nemam moc o čem psát, motorka vypadá celkem slušně na svoje roky, trochu budu muset potrénovat s nakopávačkou, protože první studenej start se mi úplně nezdařil, ale věřím, že to nebude velkej problém. Jízda se mi zatím celkem zamlouvá, vzhledem k předchozím zkušenostem, je výkonu celkem dostatek. Starost mi dělá pouze vzorek pneu, který zvolil předchozí majitel, který se hodí hlavně na silnici, takže v terénu budu motorku spíše zbírat ze země než abych jezdil.. Jakmile to bude možné, tak pořídim drapáky.

frenky87
frenky87 napsal 03.03.21 v 20:27 1b.

Projizdim clanky o DR a koukam ted bliz, tohle DR jsem koupil 2 roky zpatky za cca 27000,- .
No trapeni sileny, starty skoro nemozny, udelal jsem nakonec go motoru minuly rok, pist a valec v haji, vahadla po smrti, ventily ty byly uplne mimo, zanesenej karb jako prase, retizek nastavoval taky naky umelec o jeden zub mimo... Ani se nedivim ze je uzivatel neaktivni, protoze co jsem mel s masinou za trapeni bych nepral nikomu

HxProchy
HxProchy napsal 24.01.14 v 14:45

Celkem záludná otázka.. :D Moto jsem koupil s dig. tachometrem a ještě k tomu nefunkčním, vzhledem ke stáří si netroufam ani hádat, kolik může mít natočeno. Uvidim na jaře až pořádně vyjedu, co vše si řekne o servis.. :D

SirUp
SirUp napsal 24.01.14 v 00:43 10b.

pěkná, kolik má najeto ?

Dusan_Cut
Dusan_Cut napsal 10.01.14 v 21:04

Čím víc DRek, tím líp Jak píše Mann, tak startování dostaneš brzo do nohy! (snad ne přes nohu ) pěknej kousek

Mann
Mann napsal 05.01.14 v 18:11 10b.

Se startováním si hlavu nedělej, chce to jen trochu cviku. Pokud je všechno jak má chytne za tepla na první drcnutí, za studena 3-4 a pak už jenom jedeš a jedeš