Suzuki DR 600 (1989)

Vlastník Dalis65
Vloženo 2.1.2014
Aktualizováno 24.12.2014

Je to taková solidní, jednoduchá koza pro každý den a na každou silnici.

Motorka koupena od Wendiny - Tak .. neřekl mi všechno, ale to je asi normální ...

První dojmy - Moto jsem osedlal asi po 20-ti letech. Dovezl jsem si jí v únoru, bez zkušební jízdy. Vypadala solidně a šel jsem do toho i s tím, že bude něco potřeba opravit. První kilometry byly velmi opatrné, ale po chvíli to už šlo samo. Pořídil jsem nové Mitasky. Drží až překvapivě ! Motor je po těch všech Čezetách a Jawách silný a motocykl se nekroutí a púsobí pevně. Po letech super jízda, až jsem řval do přilby nadšením.

Motorku bych doporučil pro - Mašina je vhodná pro toho, kdo nespěchá, kdo má rád buchot jednoválce a ta jednadvacítka vepředu je na naše hrbaté silnice super !

Doplňky na motorce - Laďák Sharon, kufr, blástry

Déerko není na žádné závody po silnici. Pro jednoho je to solidní svezení. Mohu srovnat s motocykly, co jezdily dříve. Výborně drží, na to jsem nebyl zvyklý. A gumy jsou už asi taky někde jinde ... Z Jawy 500 OHC jsem byl vyklepanej jako řízek - ruce i nohy - po 50-ti km. ČZ 175 zase nejela a nechytala teplá. Nejlepší, co jsem tenkrát měl byla MZ 250. Do té jsem lil jenom benzín. Ale i ta se v porovnání s déerem vlnila. Víc toho na srovnání nemám. Určitě jsou lepší mašiny, ale za ty káá ?
Za tu sezónu jsem zjistil, že je na mě přece jen trochu velká - měřím tak 174 s botama. Chybí mi pořádný kufry nebo brašny a už na mě trochu fouká. A kdo má furt skákat po té hryzbaldě, no né ?
Na silnici s dírama a zatáčkama je to super. Ale vzhledem k těm absencím, které jsem popsal, si umím představit něco dvouválcovitějšího ??

Ještě bych to shrnul : motorky jsem měl ještě za minulého režimu. Od té doby se mnohé změnilo, až jeden hledí .. Ten svět byl tenkrát pomalejší, i motocykly a emoce vůbec. Motka, co jsem pořídil, patří do té doby. (Jede 140, ale to je na ni už moc. Na pohodu je to do 110-ti.) Ti mladí to ani neví a přijímají dnešní tempo za standart. Jezdit přes 200 je pro ně normální. Chce to trochu zpomalit, vážení přátelé motorkáři !!

Koza prodána 09/2014. Sháním jinou, se startérem, lépe krytou, trochu více na cesty. Jela moc dobře, byla ostrá. Měj se, kozo, a nezlob !!

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.01.14 v 21:31 10b.

Opravdu poctivej jednobuch
10b

Jardas444
Jardas444 napsal 02.01.14 v 21:28 10b.

Gratulace k DRku.Jsou to dobrý motorky.A co se týká té výšky,tak to jsme na tom stejně,je to jen o zvyk.Ať ti slouží a přeji spoustu pohodových kilometrů.Dávám 10b.