renocar_unor

Aktualizováno 23.9.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

inza
inza napsal 19.03.18 v 14:11 10b.

Pěkná
Rumunsko jsem dal ještě na Varaderu, doufám, že zopakuju na NC. Transalpina a Transfalgarasan prostě stojí za to se tam vrátit...

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:07 10b.

zdenek. napsal 24.01.15 v 17:11

Tak mám za sebou celou sezonu, najeto 7.300 km a vžádném případě bych neměnil. Dokoupeno vyšší plexi, protože origo se fakt nedá a je to naprosto dokonalé. Splnil jsem si sen, byl jsem s kámošem na motovýletě v Maďarsku a Rumunsku a mohu říct, že motorka nemá chybu. Jak okresky, tak dálnice šlapalo to perfektně, spotřeba opravdu nešla víc než 3,5 l/100km a vysokým plexi se dá jet opravdu velká štreka bez jakékoliv únavy. Přes rumunské vnitrozemí se musí jet trochu svižně, protože kamiony (hlavně rumunské a bulharské) neřeší, jestli jsou právě v obci nebo mimo a hrnou to pořád stejně rychle. Tady se právě ukázalo NCéčko jako dobrý stroj, nebyl problém cokoliv předjet, dovolil jsem si fakt hodně a nebyl problém. To bych si s Transalpem nikdy nedovolil. Na nudné "hungariadálnici" se dalo krásně předjet cokoliv a hned, ze 130 to jde pořád krásně akceleruje. Podobná zkušenost na druhém výletě do Německa a PL, snad jen s tím, že německý řidič je naprosto fenomenální co se týká ohleduplnosti, každý uhne, nikdo tě neohrozí, v Polsku to bylo podobné, prvního vola jsme potkali až před Harachovem u přechodu a byl to Čech. Abych to shrnul, na Hondě NC 700X se dá fakt krásně a pohodlně cestovat i velké štreky, únava žádná, dojezd je dostačující, pokud by jela skupina silnějších mašin, stejně je cestovní rychlost na dlouhé trasy max. okolo 100-120km, takže žádný problém. Už se těším na jaro ...

zdenek. napsal 15.03.14 v 12:10

Najeto 200 km a jednoznačný závěr, vyšší a širší plexi je nutnost, fouká nepříjemně i při menších rychlostech, origo plexi není moc vysoké ale hlavně je moc úzké, kdyby bylo malinko šiřší bylo by to úplně v pohodě. Jinak svezení je bezvadné, krásně zatáhne od spodu, sedí v zatáčkách perfektní, u mě maximální spokojenost. Natankoval jsem plnou nádrž t.j. 14 litrů a po ujetí 200 km mám ještě půl nádrže benzínu.

zdenek. napsal 04.03.14 v 22:33

Takže 2x jsem hondičku vytáhnul z garáže, jen tak si trochu zajet a můžu říct, že naprostá spokojenost. Fakt jede krásně, najel jsem jen asi 20 km protože je pořád zima. Moto jede krásně od spodu, proti mému bývalému Transalpovi 650 je to někde jinde, akcelerace velmi slušná, to jsem ani nečekal. Já jsem musel vždycky čekat na vhodnou dobu pro předjetí auta, tady to je pila hned jak se vezme za plyn. Takže se nemůžu dočkat až bude ještě tepleji a vyjedu někam dál.

Davidius
Davidius napsal 03.02.14 v 14:06 10b.

Nová je nová,supr vánoční dárek určitě budeš spokojenej je skvělá a hlavně ůsporná.

Pytlák73
Pytlák73 napsal 07.01.14 v 19:51 10b.

Já se poohlížet po cesťáku,tak do ní jdu taky.Jak psal holtík,Honda je Honda.Jasnejch 10b

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 07.01.14 v 14:30 10b.

Pěkná, pěkná ať slouží

holtík
holtík napsal 02.01.14 v 18:50 10b.

Moc krásný stroj. Honda je prostě Honda. Ať ti dělá jen samou radost v letošní sezóně. Deset bodů dát musím.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 01.01.14 v 13:02 10b.

gratulace k nové mašině,at' slouží a hodně pohodových km

hamtil
hamtil napsal 31.12.13 v 20:46

Zrodil se další NCčkář, vítej do rodiny těhle supr strojů od Hondy ať ti dobře slouží, užij si ji je hodná.

quick
quick napsal 31.12.13 v 15:40

Paráda, ať slouží

Geodet
Geodet napsal 31.12.13 v 12:55 10b.

Vítej do rodiny NC.

istonbike
istonbike napsal 31.12.13 v 12:38 10b.

Super volba tenhle strojek s perutí ve znaku je ideální pro poklidné užívání si krás v jedné stopě přijmi 10b s přáním krátké zimy a super kilometrů v sedle do sezóny 2014 a dalších

Alesko
Alesko napsal 31.12.13 v 12:28 10b.

Gratulujem k novej NC .Jasnych 10 bodov ,s prianim vela stastnych km

Petr_TA
Petr_TA napsal 31.12.13 v 12:22 10b.

Dobrá volba
Hoooodně motorky za málo peněz
10b