Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník zdenikk
Vloženo 30.12.2013
Aktualizováno 24.12.2016

Je to koráb silnic.Nic lepšího na dlouhé trasy není.

Motorka koupena od FIRMA:Extreme Bike (Lhotky) - Super komunikace.

První dojmy - Motorku jsem si přivezl pod stromeček,takže první 2km byly pouze kolem baráku.Ale již z těchto dvou km je jasně patrné,že se bude v zatáčkách ovládat zcela jinak než můj předešlí stroj VL1500.Když jsem na motorku prvně sedl nepřišlo mi to o tolik větší a těžší než mé VL.

Motorku bych doporučil pro - Můj názor je,že je to pro všechny kdo chtějí cestovat na delší trasy a né stále dokola jezdit kolem komína :-)))

Doplňky na motorce - Radši to nebudu vše vypisovat bylo by to na dlouho )

Ahoj všem,(5.4.2016)
tak máme za sebou 2 sezony a chystáme se na sezonu číslo 3.
Najeto cca 13.000km.Zatím zcela bez závad.Chtěl jste před touto sezonou prodat,ale má žena nechce ani slyšet )...zhruba tuším proč :))
Letos to bude pro ní asi extra zátěž,chystáme se společně do Albánie.
Obměnil jsem fotky.Fotky jsou zcela čerstvé po víkendovém leštícím odpoledni (6 hodin práce)

Tak čest!!

Tento parník silnic jsem vždy chtěl.Musel jsem se k němu,ale dostat přes menší motorky.Netroufl bych si na tento koráb dříve než jsem nasbíral malinkaté zkušenosti.
Další postřehy písnu později,až budu mít s motorkou něco najeto.

Ahoj všem,
tak Golďas je na před sezonním servisu a protože se jednalo a dovoz z USA,tak se musí motorka pořádně prohlídnout.(není žádná historie)
Jak říká mechanik amíci jsou kreténi a má pravdu.Vždy všechno dojedou na doraz a když už by se do toho měli dát prachy,tak to prodají.
Na motorce nebyl nikdy měněn vzduchový filtr!V brzdovce byla voda.Olej černý jako bota.Neoriginál svíčky atd.
Příští týden,ale bude již vše v cajku a snad se už konečně svezu.
Pár foteček jak momentálně vypadá.

Ahoj všem,
tak máme ujeto společných cca 1800km.Mohu jen potvrdit co všichni tvrdí.Je to král silnic.Člověk ujede mraky kilometrů v zátahu sleze a není rozlámaný a není problém sednout a pokračovat.Pohodlí spolujezdce nebudu ani komentovat.
Zatím vše bez problémů a už za měsíc hurá na dovolenou.

Ahoj všem,(5.4.2016)
tak máme za sebou 2 sezony a chystáme se na sezonu číslo 3.
Letos to bude pro ní asi extra zátěž,chystáme se společně do Albánie.

Tak čest!!

LEONGOTIE
LEONGOTIE napsal 29.01.15 v 21:15 10b.

Máš ji krásnou

romanveverka
romanveverka napsal 19.03.14 v 13:07 10b.

Krásnej stroj ... Ale ten filtr byl taky krásnej

čert129
čert129 napsal 20.02.14 v 18:05

krásné parník přeji Ti pohodu na cestách a hodně šťastných km. 10b.

jikov
jikov napsal 10.01.14 v 10:17 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

Thunder
Thunder napsal 06.01.14 v 21:06 10b.

Čoveče vypadá moc pěkně Jen by mě zajímalo co se s tim dělá, když to padne