Honda VFR 800 (2007)

Vlastník pepecek5307
Vloženo 28.12.2013
Aktualizováno 28.12.2013

O motorce jsem přečetl snad vše a chtěl bych jen napsat, že jede.(necuká) Tak jak se na fóru několikrát probíralo

Suzuki GSX 650 F: Cena

První dojmy - vtec je naprosto v pohodě, super zvuk, super stav a vzhled. Nadčasová motorka pro cestování v sportovním "oděvu". Nevím, jestli je to jen můj dojem, ale když sepne vtec, něco kolem 7000 otáček, tak ten zvuk stojí zato. Ale je to jen můj názor a pocit

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo chce cestovat na sportovní motorce.

Doplňky na motorce - Zatím jen držák a kufr givi

Motorka mi padla do oka, hned jak jsem ji našel na netu. Druhý majitel, najeto něco málo přes 6000 tísíc kilometrů, koupená v ČR. Navíc kamarádův příbuzný dobře znal majitele, tak nebyl důvod nevěřit. Zatím jsem na moto moc nenajel, ale můžu porovnávat jen s obsahem 600. Pro rejpaly konkrétně Suzuki RF. Co mě opravdu zaujalo je zvuk i bez laděných výfuků. Jak již bylo několikrát napsáno, dá se s ní jezdit naprosto v klidu a cestovně, ale dokáže i pěkně "vystřelit".

Lubos92
Lubos92 napsal 11.02.14 v 21:30

Pěkná .

Kuře-vfr
Kuře-vfr napsal 05.02.14 v 00:44

Toš chlape , jestli só to te Pňovice u Olomouca, tak to vítaj mezi Véférékama tuna hané. Hlavně abe si bel spokojené se strojem a dělal ti jen radost. 10b

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 04.01.14 v 11:52 10b.

přeji hodně pohodových km

Mates2000
Mates2000 napsal 03.01.14 v 21:55 10b.

Taky moc zajimavá a pěkná mašina, na cestování

Htibro
Htibro napsal 30.12.13 v 13:41 10b.

nádhera, tahle barva je ze všech nejhezčí také o ní uvažuji