Yamaha XV 1700 Warrior (2005)

Vlastník superpocit
Vloženo 20.12.2013
Aktualizováno 20.12.2013

Silná, rychlá, sedí a se sportovními tvary.

Honda VTX 1800: Rozhodl jsem se pro OHV s nižší spotřebou a méně vyskytujícího warriora.

První dojmy - Ze začátku jsem z ní měl respekt, poté jsem se jí naučil využívat naplno a dalo se s ní jezdit dost svižně, ale snese i vyjížďkovou rychlost. Trochu mi nesedělo sezení v předklonu, tak jsem zvýšil řídítka a nechal předělat sedlo, abych seděl níž.

Motorku bych doporučil pro - Warriora bych doporučoval již zkušeným motorkářům, kteří měli před tím již nějakou slabší moto.

Doplňky na motorce -

Měl jsem asi čtyři roky kawasaki vn 800, na které jsem za celou dobu navěšel asi za 70 tis. kč. doplňků a byl jsem s ní zpokojen, ale pak jsem začal toužit po větším obsahu.
Nejdříve jsem přemýšlel koupit hondu vtx 1800, ale podle zkušeností kamarádů se spotřebou, jsem se rozhodl pro warriora, kde jsem asi o dva litry níž. Na vtxu mě také docela štvalo, že ji už má spousta lidí, přičemž warrior není tak často vidět.
Zalíbil se mi i podle mě sportovnější tvar warriora.
Dá se s ním jezdit dost rychle do zatáček, protože o proti ostatním cruiserům neskutečně dobře sedí.

608364608
608364608 napsal 18.03.14 v 14:43

dobry den. Prosim vas, Kdy jste koupil drzak na SPZ? Dekuji. Nemuzu najit na internetu.

superpocit
superpocit napsal 23.02.14 v 22:33

Tak už prodaná. U nového majitele se bude mít dobře. Koupene kawasaki vn 2000.

mrnuss
mrnuss napsal 22.01.14 v 22:19 10b.

pekne nacancanej hm

jikov
jikov napsal 10.01.14 v 10:36 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

dogina
dogina napsal 28.12.13 v 19:44