KTM Duke 640 (2003)

Vlastník gugo
Vloženo 12.12.2013
Aktualizováno 12.12.2013

Co se da napsat o dukovi aniz by to jiz bylo napsano. ? Od pohledu vec na blbnuti.

První dojmy - Prvni dojmy jsou takove, ze me sere jaky je rocni obdobi, protoze na tyhle veci se neda jezdit rovne a klidne. Prirovnal bych to k zrzce, ktera nemela mesic chlapa a ted ho ma a chce vsechno, vic a vic a kdyz ji nahodou uberes plyn zabubla z tech akrapu jeste jeste. Olej a ventily po 5tkm ty ... to me po..., kdyz jedes dal nez 100 km tak nevis jak si sednout, ale klidne sedis dal,. Negativni vlastnosti , ze se proste clovek stane "Kokotem Tlacicim MOtorku" jsou proste vyvazeny tim co se stane kdyz se ti povede to nahodou nahodit a vyrazit kupredu. design je me obvykle nekde u zadele, ale na tohle se da i koukat, hmyzi ksichtik ma neco do sebe. Po presednuti z cendura na tohle mam pocit ze sedim na dvace, ktery nekdo dal 50 koni.

Motorku bych doporučil pro - Proc ? stejne si tady kazdy zalozi vlakno "jaka motorka je pro me nejvhodnejsi" tak co to tady budu popisovat.

Doplňky na motorce - NIL ale budu muset vyresit padaky kvuli slalomu.
Ty napisy na rafkach pujdou dolu (tedy to jsem si rikal, ted uz me tak desny neprijdou)

Protoze jsem si chtel zablbnout, proto jsem si vybral tento stroj.

Jizda: 0-120 kmh super, nad tuhle rychlost uz je to trapeni pilota. POkud uz se stim musi cestovat nekam dal, tak optimalni cestovka je tak 100-110.

Brzdy: wow
Podvozek: na muj vkus by to mohlo byt mene tvrde, ale co neni proti alpu tvrde ze
Ovladatelnost: je to motard .
Ulozny prostor: 00nic, pod sedlo narves tak lekarnu, asi to do budoucna designove pokazim a vyberu na to nejakej malej case.

Spotreba: netusim, ma to 9l nadrz, tankuju porad.

MOtorka se nejlepe citi v zatackach na dobrym asfaltu (to aby clovek v CZ pohledal), provoz po meste super az na ty maly zrcatka .
S motardem se da velmi dobre cestovat, nalozim ho do vita a ani nemusim vyndavat zadni sedacky.

krysoid
krysoid napsal 02.03.14 v 22:16 10b.

dobrý "kecy" ať si co nejmenší k***t a co největší závodník 10b

burdus
burdus napsal 24.01.14 v 14:41 10b.

hodně zábavy a žádné nehody

SuperPivis
SuperPivis napsal 22.01.14 v 21:57 10b.

uz jen za ten popis motky 10b. at slouzi , jsou to dobry hracky.

Rubi
Rubi napsal 03.01.14 v 12:14 10b.

Duke je krásný jen dost vysoký/teda na mně, také jsem ho měla v hledáčku/ a koukám že jsme si udělali radost ve stejný den. Tak ať to jezdí.10b