Honda VFR 800 (2001)

Aktualizováno 12.12.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

děsno
děsno napsal 19.04.21 v 19:02 10b.

Dobrá profilovka Tome, taky si takovou letos pořídím :) Dáme vyjížďku.

tommyjam
tommyjam napsal 11.01.21 v 18:10

už má nalitano 90000, stale bez poruch... jen na letosní sezonu budu pořizovat turistická řidítka... tak nejak jsme spolu už zestarli :D

xcity
xcity napsal 26.11.20 v 09:25 10b.

Krásná recenze...A jsi i šikula...

tommyjam
tommyjam napsal 11.01.16 v 13:01

Takže aktálně má motorka za sebou několikrát Alpy, Korsiku, Rumunsko, letos se podivá na balkán, v terénu sme neměli problém, zvládl sem to, co brácha na enduru (jasně šetřil mě), ikdyž sem si to neužíval, ale jen sem potřeboval projet :)

Kilometrů má natočeno o 30.000 víc a zatim to šlape..

Poruchy :
- brzdy jak sem psal výše sem vyřešil, tak že sem si nechal vyrobit kotouče na ty původní středy mi to nanýtovali, celkem to vyšlo asi na 7000 (jeden origo stojí cca 10k) vyřešěeno přes zimu po koupi

-špatné studené starty - vyrobil sem si manometr pro čtyřválec a seřídil podtlaky dle manuálu, seřídil volnobezne otačky a vyměnil svíčky to sem vyřeil hned po koupi.

-kolísal rychloměr - složitě sem se doměřil k tomu, že je závada mechanická, takže sem ve wemoto objednal takový debilní kolečko na snímač rychlosti (to se musí seřídit) a bylo to.

-od té doby mě jednou nechala na dálnici (po proměření regulátoru a zjištění že je ok sem překvapeně koupil baterku a motorka jede dál) akumulátor co odešel byla Varta, na kterou sem normálně nastartoval, pak měla už asi jen 6V, takže se tam něco musel ošklivě posrat. Vartu se vyměnil za Exide.

Bouračky (naštěstí nic):

Na Korsice dostala levá kapota šutrem, takže je poškrábaná (furt byl čas se mu vyhnout, nebo nevim, sem idiot, že zkoušim povolený limity na chlast ve francii)

V Rumunsku sem promáčknul chránič svodů, když ve fakt kvalitní enduro vložce, sem přehlídnul kámen :)

Na zem šla zatim akorát jenom jednou a to naložená v garáži, uklouzla mi noha na olejové skvrně a to lítalo vokolo prdelí a kurev :)

Toffik99
Toffik99 napsal 03.09.15 v 20:56 10b.

JJ modrá je prostě krásnáá =))

RomanXX
RomanXX napsal 15.12.13 v 22:05

VFR 800Fi je tou nejlepší motorkou, kterou jsem měl pro cestování v ruce. Měl jsem jí 4 roky a najel skoro 38 000 km. Dnes bych se k ní po zkušenostech s Triumphem Tigerem 1050 vrátil a klečel bych na kolenou.
Sorry za mou upřimnost

Bobuán
Bobuán napsal 15.12.13 v 20:39 10b.

Dobře napsaný

Zdenek...
Zdenek... napsal 15.12.13 v 14:52

hezky clanek :)

vsivak
vsivak napsal 14.12.13 v 14:00

krásná

crazy_doctor
crazy_doctor napsal 13.12.13 v 20:25 10b.

crazy_doctor
crazy_doctor napsal 13.12.13 v 20:24

To bude tvůj mazel

Mipule
Mipule napsal 13.12.13 v 19:44 10b.

Vymazlená