Aprilia SportCity 250 (2006)

Vlastník frankodivenecia
Vloženo 9.12.2013
Aktualizováno 6.10.2015

Pokud hledáš něco mezi motorkou a skútrem, Sportcity je ideální volbou. Městská štika, která hravě nechá koholiv na světlech za Tebou, meziměsto si do 70km vzdálenosti užiješ do 120km/h.

Motorka koupena od luckycow (Znojmo 2) - Vstřícní borci, v sobotu prohlídka, projíždka na kauci. Férové jednání, spokojenost.

Aprilia SportCity 200: Při srovnání s mírně dražší 250ie nebylo co řešit.

První dojmy - Výborná volba pro vyšší postavy, pěkné svezení i pro dva. Elektrické startován, pěkný zátah a dobrá kontrolovatelnost mě od první jízdy naplňovala radostí z dobré volby skutru, který bude pro mě přechodem k velkým strojům :)

Motorku bych doporučil pro - Městké a meziměstské jezdce, do práce i na občasné popojíždění. Dá se odvézt téměř cokoliv :)

Doplňky na motorce - Velký origo plexi pro ochranu aj rukou, Gucci kufr pro helmu a Tucano Urbano na chladnější a děštivější počasí ideální partner.

Aprilka byla jasnou designovou volbou, která mě ale překvapila svoji výbornou technickou, velkými koly a spolehlivostí. Každá jízda byla radostí a ani dlouhých cest se nebála. Pravda, zadek časem odmítal WC posaz, ale do 90km se to dalo zvládnout. Opich na křižovatkách je bezkonkureční, a jen silnější skútry mi dávali na prdel... Obratnost, držení směru příkladné...

frankodivenecia
frankodivenecia napsal 15.12.13 v 23:07

Jojo, mám už dva roky... najeto přes 5tis. km bez problémů a kiksů... Aprilka jede! Na jaře pořídím větší sestřenici... nebo asi bratrance, Pegasku Strada...

kolinudatný
kolinudatný napsal 10.12.13 v 14:37 8b.

Dobrá volba a optimální objem motoru na město a vyjíždky Vítám tě mezi čtvrt litry