MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník PreedyXX
Vloženo 8.12.2013
Aktualizováno 8.12.2013

Je to mazel. Občas dokáže pozlobit ale jinak nádherný svezení! Vpodstatě sem o ní měl hned jasno.

První dojmy - Motorka mi ihned sedla, lehká, obratná a zátah nemá vůbec špatnej, zatáčky se s ní jezdí sami, není ani potřeba jí tam rvát silou. S tou spotřebou nádhera! :)

Motorku bych doporučil pro - Doporučit můžu pro začátečníky, já na ní taky začínal a naučila vážně hodně :)

Kupoval sem jí z finančních důvodů něco nenáročnýho za malej peníz, ale líp sem si vybrat nemohl. V tuto chvíli mam naježděno něco přes 2500km, jednou mě pozlobila eletrika, ale přišlo se na to že se v tom minulý majitel povrtal, tudíž jsme to dali do původního stavu a jezdí se dál. Motor táhá nádherně od 5 tisíc a to už je celkem slušnej zátah, brzdí pěkně a když člověk potřebuje tak i ostře, brzdy mě fakt zachránily před slušnou kolizí se srnkou. Ovladatelnost .. co říct do terénu to moc není ale na silnici je to nádhera MZtka si sama klopí zatáčky, není potřeba jí tam něják extrémně rvát, tlumiče svůj účel plní není na co si stěžovat, pohodlí je na 1. místě :) Zatím suprovej zážitek teď už jen vyčkat na další sezónu :)

stepas
stepas napsal 06.06.14 v 20:12

Jsem rád že se dostala do dobrých rukou :)

Jarda.E
Jarda.E napsal 08.03.14 v 11:42

Moc pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.12.13 v 00:44

Bezva, Top moto mého mládí. David

PreedyXX
PreedyXX napsal 11.12.13 v 21:54

děkuju moc všem no zima ne zima už je na drapácích a lítá se dál

danny3716
danny3716 napsal 09.12.13 v 10:05 10b.

Ty už se moc nepotkávají . Vypadá jako nová . Moooc pěkný