BMW R 1200 R (2011)

Vlastník 0lada0
Vloženo 27.4.2006
Aktualizováno 29.1.2012

Bavorský dvouválec, který v sobě skrývá překvapivou porci sportovního ducha.Mám ho od března 2011 a jsem s ním velmi spokojen . Měl jsme ho koupit už dávno, bylo to zbytečné hledání ideálu,už ho mám. Koupil jsem ho hlavně na cestování.

Cesty: Vloni jsme projeli Rakousko,Švýcarsko, Itálii, Německo a Francii, kde to bylo moc nádherné. Letos plánujeme cestu do Alp, možná pojedeme za sluníčkem do Slovinska a to hned, jak bude hezky.

Další info: Přeji všem motorkářům hodně ujetých kilometrů bez nehod.

matas125
matas125 napsal 21.02.16 v 14:52 10b.

Krásnej stroj

5440
5440 napsal 02.05.14 v 14:14

Dobrý den,
nerad otravuji, ale chtěl bych Vás poprosit. Jsme firma RDmoto od Rychnova nad Kněžnou a vyrábíme doplňky na motocykly. Jedna zahraniční firma má u nás poptávku na závažíčka pro BMW R1200R.
Myslíte, bylo by možné za nějakou odměnu ty originál závaží změřit ? Hlavně to uchycení do řidítek, protože tvary závaží už máme, ale musíme pro BMW udělat adaptéry do řidítek. Pokud by jste byl ochoten, tak mi zašlete telefon a budu Vás kontaktovat a více vysvětlím. Děkuji ! S pozdravem Drašnar

Mark09
Mark09 napsal 02.06.12 v 09:32

MMirek7
MMirek7 napsal 21.05.12 v 13:50

Krásná motorka !! Už jí také držíme místo v garáži

ferda63
ferda63 napsal 19.03.08 v 19:19

jj pěkná mazlinka.Mašinu Ti nezávidím ta už stojí v garáži,ale ty kufry.já to snad nerozdejchám .A to setkání bych bral klidně co nejdřív.Doufám,že mi poradíš s těma kuframa.