Yuki GY2 125 ST/SM (2005)

Vlastník Bobstr
Vloženo 25.11.2013
Aktualizováno 25.11.2013

Jednoduché lehké enduro vhodné jak na cesty tak i do lehčího terénu. Skvělá ovladatelnost, nízká spotřeba, pohodlí, levné opravy a ND. Pro ty co začínají je to dobrá volba jak po finanční částce tak i ze strany jízdních vlastností.

První dojmy - Překvapil mě její výkon. při rozjezdech se dokázala zvednout na zadek aniž bych musel víc použít spojku. Na silnicích sedí krásně ikdyž má obuté endurové gumy. v terénu to samé. Pohodlná, přirozený posed. Akorát když jsem jel v silnějším větru šlo poznat menší ztráty na rychlosti. Jsem sní velice spokojen ale novou sezónu roku 2014 chci začínat s Yuki 250 SM.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky s úmysly jezdit na edurech nebo supermoto.

Doplňky na motorce - El zásuvka na 12V. Kryty řidítek,

Na začátek jsem hledal motorku s obsahem motoru 125 ccm, která bude levná po finanční stránce. Zaujalo mě enduro od firmy Yuki Gy 2. Přesto že spousta lidí na tu značku nadávala a smála se jí, já osobně byl s motorkou víc než spokojen. Motor je 1 válec chlazený vzduchem. Nestalo se mi že by se motor přehřál. Motorku jsem vzal jak na silnici tak i na polní (lesní) cestu ale i do těžšího terénu (na tankodrom). Přední vidlice je s vzduchovím pístem krytá protiprachovími manžetami. Tlumení nárazů a pérovaní je víc než dobré, krásně kopírovala terén. zadní vidlice má na každé straně kapalinoví nastavitelný tlumič s pružinou,oba jsou nastavitelné do 4 poloh tvrdosti. Pozor s motorkou jsem neskákal.
Co bych řekl k brzdám tak jsem by spokojený.
Jízda se spolujezdcem neměla nijak vliv na jízdu motorka bez problému udržela rychlost 80 - 85 km/h.
Celkový dojem na mě udělala motorka výborný. Ikdyž jsem začátečník tak mě hodně naučila. Dokázal jsem se na ní dostat až na samou hranici výkonu i náklonu v zatáčce.
Je to dobrá motorka, lehká, a dobře ovladatelná. Nejvíc jsem na ní jel asi 110 km v kuse. Na 9L benzínu (maxmotion 100 oktan) jsem byl schopný ujet až 260km.
Úložný prostor je velký jak plechovka od bigshocku. Ale koupil jsem si brašny 2x 40L
válcový vak + 2 boční brašny s možností zvětšení objemu z 12 na 24L.

Jarda32135
Jarda32135 napsal 11.10.23 v 19:25 6b.

Dobrý večer chtěl bych poradit jaké přední brzové lanko pro Yuki GY2 ST/SM a popřípadně jakou brzdovou kapalinu děkuji za odpovědi

franta__
franta__ napsal 10.07.19 v 15:03 10b.

Teď tu motorku mám doma.

quanto
quanto napsal 26.11.13 v 13:46

a toto si cital?
Hedvábnou stezkou na motorce Yuki
Zaujimava kniha o zaujimavej motorke