renocar_unor

Suzuki Address 50 (2000)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 17.11.2013
Aktualizováno 20.6.2015

Suzuki padesátka no jen tak z nudy jsem ji koupil pro svezení jen kolem domu a na kafe.

Aprilia ETV 1000 Caponord: je to italská mrdka
Ducati Monster 600: stojí za hovn. :-)

První dojmy - První dojmy byli zajímave,jak to jede max šedesát tak člověk má pocit jako by šel na procházku oproti velkým moto.Ale nutno říci že je to velice příjemné pomalé svezení a když je teplo tak si to natom i vychutnám.

Motorku bych doporučil pro - pro děti do školy :-)

Doplňky na motorce - přikoupil jsem palivový filtřík a kohoutek palivový aby mi karburátor nesmrděl v mé kavárněgaráži

Není to žádný čínský sráč tak doufám že budu jen jezdit. Skutr je velmi lehký a krásně se ovládá.Je to prostě padesátka ale svezení dobrý.
Pod sedlem je relativně velký prostor na helmu spolujezdce osm rohlíků,dva tvarohové koláče a dvě housky s anglickou slaninou
Ráno do pekářství je to totiž nejlepší stroj z mé garáže. Než bych vytáhl velkou moto,vzal si nějaké boty,bundu,rukavice a zavřenou helmu jsem na skutru už v pekařství. O autě ani nemluvím(tedy když nepršííí).
Na adresse mohu skočit jen v bačkorách teplákách a tričku a nezdá se mito nijak nebezpečné. Tento skutr ná také dobrou kotoučovou brzdu a výborně svíti

Skutr je prostě paráááda!!!

Dnes jsem ráno Súzu nachytal jak v garáži oblizuje Bavoráka
tak nevím nevím asi půjde do kůlny k sekačce!!

tak mám najeto asi 50km. Jel jsem do pekárny ráno pro rohlíky a sem tam kousek k sousedum Na krátké trasy super moto. Většinou jezdím na mých velkých moto ale adress je fakt dobrej.

Koupil jsem mu plachtu

pořád výborně jezdí a určitě se vyplatí ho na kousky kolem komína vytáhnout
15.6.2014