Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 07.03.2016, Uskutečněno: 07.03.2016, Zhlédnuto: 24x

Ve středu jen na otočku předat motocykl a hůrá zpátky do práce Víkend už byl zcela věnován výstavě. Bylo se znovu na co koukat ohromné množství krásných motocyklů na kterých bylo vidět,že zatím zaplaťpánbůh pořád platí zlaté české ruce. I když už se tam objevili i Maďarský pracky ,ale uměj kluci jen co je pravda. Víkend s rodinou a kamarády není co řešit Mám nabito na nějakou dobu dopředu a i když už sedím zase v práci bude na co vzpomínat a z čeho čerpat. Můj úkol a sen splněn z garáže až na národní výstavu do Prahy Příští rok už nepojedu nechám místo ostatním třeba právě tomu klukovi,kterej to teď čte a zatím neměl odvahu Běž do toho,když to dokázal dědek jako já můžeš taky stačí jen chtít.
Samozřejmě pytel fotek na Rajčeti:
truck0.rajce.idnes.cz/BOHEMIAN_CUSTOM_BIKE_2016_SOBOTA_NEDELE/

Jarda-z-Úpice (44) napsal 08.03.2016 v 10:02

Krasavici jsme okukovali a hned nám padli do oka ty pěkné výfuky. Tyhle ji sluší mnohem více, nežli ty vloni. Super. Jsme rádi, že jsi si loňskou připomínku laické komise vzal k srdci.
Jarda

danny3716 (1) napsal 07.03.2016 v 18:09

Moc pěkný , škoda , že jsem se tam nedostal kvůli nemoci , ale fotky jsou nááádherný ...

Hříbek (59) napsal 07.03.2016 v 17:56

Pěkná práce

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.03.2016