Simson S 51 Elektronik (1985)

Vlastník Rakkin
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 16.11.2013

Snad nejkrásnější Simson v celé ČR! Moje osobní vizitka dovedností, představy, zamilovanosti. To byl můj mazlíček Simson, který mi v květnu 2013 ukradl neznámý pachatel ze sklepa (Celý sklep vykraden) ... Byla to krádež na objednávku!!!

Simson S 51 Enduro: důvod neuveden

První dojmy - Parádně odpružený podvozek. Motorka užasná na naučení jak jízdně, tak technicky. Motorka je vhodná jak na silnice, tak do terénu. Mašina, kterou nenecháte v origo stavu :P

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce (amatéry)

Tuhle motorku jsem zakoupil na naučení od majitele z Frýdku - Místku. Okamžitě přišly úpravy. A peníze? Celkově vraženo snad 10 000 Kč. Laděný výfuk, zelená metalíza, digitální otáčkoměr, green NEONS, 60 ccm motor, nové brzdové obložení, zadní čirá LED lampa ( všechny LED věci jsem si vyráběl sám, hodiny pájení, nervů, protože to byl šestivolt) , chromové gripy, komplet čištění motoru, zadní ohnuté sedlo, řízlý zadní blatník, komplet vyčištěný motor, nová ložiska SKF, chromové rámečky na budíky a carbon doplňky. Maximální rychlost radarově 70 Km/h. Na tomhle stroji jsem se toho hodně naučil. Celkově vděčím tomuhle stroji, protože nebýt ho, tak technicky jsem na bodě 0. Dnes (jako autotronik) dělám různé věci na autech, motorkách. Vím co a jak. Nebýt Simsona, nejsem tam, kde jsem. Byl to mazlík, neskutečnej. Všechny trable, nálady jsem řešil makáním několik hodin do noci v dílně. Neustálé probouzení v noci, co bych ještě dodělal na Simsona nebo jak to udělat, co vylepšit. Ve škole jsem vůbec kolikrát nedávál pozor. Pořád jsem přemýšlel co a jak. Dokonce i taťka mě v 2:30 v noci vyháněl z garáže :D . Největší přemýšlení mi dala převodovka, kuličkové řazení a nastavování vůlí hřídele. Jezdil jsem s ním všude. Čeladná, celé Ostravsko proježděno. I jsem kolikrát crossil v lese. Přenádherný stroj. RIP, my love!!! :(