Husqvarna SM 125 (2004)

Vlastník piskjou3
Vloženo 15.11.2013
Aktualizováno 25.1.2014

Jsem s ní spokojen od 3.11.2013, prostě od té doby, co jsem jí koupil. Jelikož už sněží, budu jí upravovat, vylepšovat, mazlit se s ní a společně se těšit na jaro 2014.

MZ 125 SM: Důvod? bohužel jich tolik nebylo na výběr :( jinak je to úžasná motorka s robustním vzhledem
Suzuki DR 125SM: Lacinějši vzhled, 5 rychlostních stupňů

První dojmy - První dojmy? Skvělá "dváca", s úžasným robustním vzhledem. Je opravdu vysoká na mých 171 centimetrů. Sedlo nepohodlné. Zátah na první dojem skvělý, na delších rovinkách se začnete nudit.

Tento stroj jsem si vybral, jak z toho že jsem chtěl prostě motorku, tak i z úžasného vzhledu Husqvarny a spolehlivosti. Je s ní parádní jízda, když je suchá silnice a svítí slunce. Poté si užíváte vůni 2T (benzín + olej), přírodu, prostě vše.
Brzdy jsou od firmy Brembo a nemůžu si je vynachválit (10b).

Tlumiče jsou poněkud měkčí, ale na morárdu mi to rozhodně nevadí. Přes zimu si s nima rozhodně pohraju (5b).
S ovladatelností nemám problém. Je velice hravá, užijete si na ní haldu srandy.
Úložný prostor není žádný ani malá kapsička na peněženku, doklady od motorky nebo lékárničku (0b).
Spotřeba> Jako každý 2takt hodně papá, s tím prostě musíte počítat. Průměrná spotřeba 4-8 litrů. Já mám tak "50l na 100km." :D alespoň se mi to tak zdá.
V průběhu příštího roku 2014 vám budu podávat další informace.
*Je 27.listopadu 2013 a máme spolu najeto 180km.
*Je 1.prosince 2013 a máme spolu najeto 230km.
Nové fotky 2013

Zima: 2014

piskjou3
piskjou3 napsal 27.11.13 v 15:38

Děkuju :)
můžeme dát sraz pokud do bude Kladenský kraj

Zdenda81
Zdenda81 napsal 15.11.13 v 17:59 10b.

Tak na tomhle se určitě nudit nebudeš. Pěkný stroj. Přeju spoustu kiláků bez nehod.

tadeo96
tadeo96 napsal 15.11.13 v 14:53