Yamaha YZ 85 (1985)

Vlastník Neli21
Vloženo 12.11.2013
Aktualizováno 26.2.2014

Yamahu mám na trénovanie, nie na závody, rok výroby neviem na isto lebo ju mám len požičanú ale viem že to je niečo okolo 85.

První dojmy - Motorku doviezol bratov kamarát s tým že bola zadretá, ten ju opravil a odvtedy jazdí stále v pohode. Hned som si ju chcela skúsiť a prekvapil ma jej výkon. Vlastne na nič silnejšom som dovtedy nejazdila, so simsonom sa ani porovnať nedá.

Odvtedy som na nej jazdila v lese asi 15x a raz na trati ale bolo po daždi, všade blato, takže nič moc. Motorka mi vyhovuje, páči sa mi že z nej pri mojej výške v pohode dočiahnem na zem a že je taká obratná a lahká ale keď som s ňou bola na tej trati a všade bolo blato, tak mi vadili tie malé kolesá. Na závody to už určite není, kvoli tomu roku výroby, ani na hobby ale mne to do lesa stačí. Na 5-6 ide poriadne rýchlo. :D

Má dosť vysokú spotrebu ale to sa dá od 2T čakať. Zas tak strašné to nie je. Od septembra kedy moj brat prešmirgloval piest a vyčistil motor, ide pekne, najazdených cca 10 mth a zatiaľ je všetko jak má byť.

Keď ju vrátim budem uvažovať asi o 125 ale neviem či to není ešte skoro.
Mám 168 cm a neviem sa rozhodnúť či ešte jednu sezónu budem jazdiť na 85 alebo si rovno na jar kúpim 125.

Neli21
Neli21 napsal 15.11.13 v 20:48

Hmm. Ja som aj chcela lebo 85 by som aj tak po roku vymenila za 125. Ale trochu ma odradza bracha..

Virgl
Virgl napsal 15.11.13 v 20:17 10b.

Jdi určitě do 125