MZ 125 SM (2003)

Vlastník appa23
Vloženo 11.11.2013
Aktualizováno 16.6.2014

Co na to říct je to jen 125 tak snad každý ví,jen přečkám 2 roky na dváce a potom o level výš.

Motorka koupena od lirli - Celkem v pohodě

Yuki Motard 125: Nakonec byla dražší než moje MZ a je to přece jen yuki :D

První dojmy - Když v 16 víc než dváca nejde tak sem si řek že to bude MZ a vyšlo to.

Motorku bych doporučil pro - Možná už pro lidi co maj něco málo nalítano aspoň na fichtlu.

Doplňky na motorce - žádné

Měl sem už i silnější motorky tak sem i trochu věděl co očekávat.
Jede se s ní parádně... je to pohodlné a na fotce to nepůsobí moc robustně ale právě na opak je tomu ve skutečnosti, váží okolo 120kg .
Jel sem sní okolo 130km/h ale možná kdybych se nebál o motor tak by možná těch 150km/h jela.
MZ sem viděl jednou na obrázku a od té doby sem jí chtěl, ale v duchu sem si řikal že je to asi nemožný, kouknul sem na inzeráty a cena se pohybovala okolo 30-50 000kč a to sem opravdu neměl :D
Po delší době, když se mi finanční konto nějak nezvyšovalo, tak sem se kouknul na Yuki 125 SM, na pohled pěkná, motorově nic moc ale jede to.
Pak sem si vybavil co by na to asi řek kámoš :D yuki pro teplý kluky :D uplně sem to viděl jak mi to dává sežrat :D nechci se dotknout majitelů Yuki.
Ale já se prostě rozhodl že si koupím MZ ať se děje co se děje.
Po nějaké době sem našel inzerát a hned sem tam volal.
Všechno klaplo a jeli sme pro ní.
Projížďka u majitele byla nic moc, v nízkých otáčkách se pod plynem dusila a moc to nejelo, ale stejně sem ji koupil.
Doma sem rozebral karbec, pročistil a už se to zlepšilo, ještě sem doladil směs a bylo to perfektní.
Mz mám asi 2 měsíce a zatím bez závady.
Pro letošní rok sem to už s motorkama zabalil a pustím se do oprav(tlumiče,pneu,ráfky,lakování některých plastů...)
Sem zatím plně spokojený.

Tomas98
Tomas98 napsal 15.02.15 v 18:23

Moc pěkný SM mohu se zeptat čím si lakoval ty ráfky? a jak to drží?

cipis96
cipis96 napsal 12.01.14 v 12:33 10b.