Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2006)

Vlastník WolfStanley
Vloženo 10.11.2013
Aktualizováno 20.11.2013

Pěkná těžká krasavice která to dovede rozparádit, a naopak jízda na kochačku jí de také skvěle.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - zkušenosti mam v celku dobré domluva z majitelem na jedničku a bez problému . Kupoval jsem tam už druhé moto ,tak sem věděl do čeho du zatim spokojenost.

První dojmy - První dojmy Respekt pokora,ale stačilo cc 50km a už jsme byli kamarádi teda kamarádi ano ale respekt tam zustal.Protože pokud ho nemáte tak je lepší si koupit koloběšku no radši ne chodte pěšky to se vám nic nestane většina my dá za pravdu..

Motorku bych doporučil pro - Dragstar bych doporučil každému kdo ji chce akdo zmákne 300kg ale pokud vemu ovladatelnost tohoto stroje tak to ovládne skoro každej

Doplňky na motorce - Zatím mám namontované Plexi štít,brašny ,opěrka nosič a kufr,..
Přes zimu ještě pořídim padák a pro batužek plotny pro lepší cestování a pohodu na cestách.

YAMAHU DRAGSTAR byl muj sen co jsem si přál a proto ji ted mám a nedám.
Mám ji teprve dva měsíce najeto na ni 2600km poruca žádná ani malá ani velká.
Jízda ta mě zatím připadá vpohodě ovladatelnost ta je dobrá aspon pro mě.
Motor zatím super tak má to najeto 1700km jede ok je po seřízeni v servisu yamaha

Z brzdama jsem velice spokojen protože to nemá v zádu buben ale kotouč a vpředu dva, na tu váhu motorky to brzdí skvěle zatím sem jezdil bez batužku, tak dál uvydim a dam vědět.
Joo podvozek ten mě trochu ... ale dáse, je to nízké v zatáčkách si člověk rozdělá ohen jak jiskří ale jde o zvyk a nepřehánět to, no a ještě pérování měkoučký pohodlný ale až budu jezdit z batužkem tak to bude horší no uvydime príští rok.
Ovladatelnost ta je skvělá to už sem psal ale ve dvouch jsem to neskoušel to čeká na příští rok , zatím sem se učil sám a od jara ve dvouch.
Uložný prostor vesměs žádnej pokud nemáš brašny, spotřeba ta je taky v poho 4,5 až 6 l podle jízdy a servis výměna oil to je takovej rébus sundat vejfuk plotnu vejfuk horkej to je paráda,a proto se předělá filtr venkovní a bude pohoda.
Motorkou bych jezdil na silnici bez děr ale pak bych nejezdil nikde, tak pole a polní cesty vynechat ajezdit po asvatovich polnačká kterích máme dost.
Dragstar je motorka jak na krádké tak na dlouhé cestováni.
Prostě kolama dolu a hodně kilometru vám přeje WOLF

Píšek78
Píšek78 napsal 11.05.20 v 21:34 10b.

Krásnej silnější brácha

Péša74
Péša74 napsal 06.11.19 v 23:18 10b.

Nádhera

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.03.15 v 20:19 10b.

Hezký Drakouš ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

-Sally-
-Sally- napsal 09.02.14 v 15:09

jmac
jmac napsal 24.11.13 v 07:26 10b.

Tak ať slouží mazel.