KTM 690 Supermoto (2007)

Vlastník konva
Vloženo 1.11.2013
Aktualizováno 1.11.2013

Dokonalý nástroj na kravení a adrenalinový ventil .

První dojmy - První dojem byl ANO, který jsem musel ale po chvíli opravit na určitě ANO, až to vykristalizovalo do jedině tohle. Byla volbou co dál, po ukončení blátivého klouzání po motokrosovo-endurových tratích, na WR 450. Neznám lepší volbu v poměru udržba/výkon.

Doplňky na motorce -

Chtěl jsem motocykl, který bude nadále tou lehkou a mrštnou holkou, jako byla WR, ale ty zubatý gumy, aby měla hladký a nechtěla svačit každých 10-15 motohodin jeden a půl litru syntetiky. Tahle kačena to splňovala měrou vrchovatou a tak padla volba na ní. Podvozek je vlastně stále takový zakuklený enduro, oblečený do TOP nářadí od pérování po poslední páčku. Motor z ní strkaj i do čistě endurové varianty, ale neumím si představit, jak ty borci dokážou zvládnout ten karneval na zadním kole v terénu.
Jízda na tomto stroji je čistý adrenalin, motor buďto táhne jak buldok, nebo brzdí, svou megakompresí jednoválce. Nic mezi tím nezná a když ho k tomu nutíte , tak sebou škube, jako v záchvatu padoucnice. Bál jsem se, že mi sedlo rozmašíruje zadek, po půlhodince jízdy po našich okreskách, kam mašina patří. Ale opak je pravdou, dá se na ní spolknout 150 km jako nic, umí se rozlobit na 180 km/h, dávkovatelnost zadní brzdy umožňuje i ten nejjemnější drift a nečekaně pocukrovanou zatáčku od strejdy, který jel před váma s fůrou písku na děravým vozejku, vám ohlásí víc než znatelně a ještě vás pak skoro s omluvou podrží.
Určitě na ní nevyrazím se spolujezdkyní do Chorvatska a pro lekárničku hledám místo jen tak tak, ale na to, když mě odpoledne napadne , nechat si poslat čůrek studenýho potu po zádech až na sedlo, jee to ta nej volba.

V životě jsem nevyhrál v žádný loterii a párkrát jsem se nechal napálit a koupil někde nějakej šmejd, nebo vyhodil prachy za blbost, ale tahle motorka je čistá kvalita a dává mi 200 procent toho, co jsem od ní čekal.

Mec
Mec napsal 29.03.15 v 13:38

Co ty zlámaný ruce ? Nebylo to z týhle nádhery ?

Mamlezz
Mamlezz napsal 03.06.14 v 22:55

krása! odkud máš ten polep na zobáčku? moc se mi líbí!

Sisina
Sisina napsal 16.05.14 v 09:48 10b.

Nádhera! Až budeš prodávat, ozvi se

W.Geronimo
W.Geronimo napsal 06.01.14 v 15:16 10b.

Hezky.
Co te stal polep te nadrze do CARBONU??
A co to je za folii?? 3M?

konva
konva napsal 08.11.13 v 15:16