Yamaha YBR 250 (2007)

Vlastník uvj22
Vloženo 28.10.2013
Aktualizováno 28.10.2013

Nejen krásná, ale i spolehlivá, pohodlná a hodná motorka. I když se nezdá, umí překvapit svým výkonem.

Honda CB 250: nesehnala jsem žádný model k prodeji a nakonec jsem se na první pohled a poslech zamilovala do Yberky...vala

První dojmy - Při naší první společné jízdě jsem nejvíce ocenila pohodlnost a velké nepřehlédnutelné světlo. Díky jednobuchu skvěle táhne odspoda. Hned jsme si padly do oka a bylo jasné, že nám naše přátelství dlouho vydrží.

Motorku bych doporučil pro - Yamahu YBR 250 bych doporučila motorkářkám, ale i motorkářům menšího vzrůstu, kteří nehledají extrémní výkon a ocení nízkou spotřebu při každodenním dojíždění.

Doplňky na motorce - Plexi štítek, držák na navigaci a USB zásuvka.

Vzhledem k mému menšímu vzrůstu a tehdejšímu omezenému řidičáku na 25 kW byl můj výběr celkem zúžený. Yamaha YBR 250 mi vyhovovala všemi požadavky a dokonce byly aktuální 2 inzeráty. První z nich byla ve špatném technickém stavu. I když na první pohled vypadala vyšperkovaně, zvuk byl dost zvláštní. U druhého modelu jsem měla jasno hned při otočení klíčkem a nastartování.

Po 5000 km na Yberce si nemůžu na nic stěžovat. Nikdy mě nenechala ve štychu, ani neshodila. Jejím velkým kladem je nízká spotřeba okolo 3 litrů. Jede krásně i ve dvou, což by někoho mohlo překvapit Úložného prostoru moc nemá, ale pod sedlo se vejde lékárnička i žárovky se základním nářadím. Pro chlapa je lehce ovladatelná, pro ženu tak akorát

Nejlépe se cítí na rakouských silnicích bez děr a výmolů, ale zvládá i nějaký ten terén. Do města jí moc často neberu, ale věřím, že i tam se bude chovat dobře

Na cestách s tankvakem a Louisem za zády je nám spolu nejlépe

amazonka
amazonka napsal 27.02.14 v 20:56

Je krásná, doufám, že ti slouží tak skvěle jako mně (poznala jsem ji podle chybějicí kuličky na právé brzdové pačce )

pernik92
pernik92 napsal 04.11.13 v 12:02 10b.

pěkná motka a super fotky
posílám 10b a přeju jen pohodové kilometry na cestách

Kohouťák
Kohouťák napsal 31.10.13 v 12:18

Hezky napsané,,,

JanaFMX
JanaFMX napsal 30.10.13 v 06:30 10b.

Fakt moc hezká!taky skvělé fotky! a ta spotřeba to je luxus...nj u mě za výkon se platí...přeji spousty dalších krásných kilometrů!10b!

Petta
Petta napsal 29.10.13 v 13:00

Pěkná fotka, s úsměvem jde všechno líp..