Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Voctan
Vloženo 24.10.2013
Aktualizováno 31.1.2014

Můj mazel.
Krásná, velmi rychlá a skvěle ovladatelná.

Suzuki GSX-R 750: Nebyla ke koupi

První dojmy - Při první jízdě jsem měl velký respekt z výkonu toho stroje, ale to je zbytečné. Nárůst výkonu je postupný a velmi dobře dávkovatelný. Motorka se výborně ovládá, brzdy jsou velmi citlivé a dobře dávkovatelné.

Doplňky na motorce - Tak jsem dal nový výfuk od RP tuning zvuk i vzhled je pecka.

Dříve jsem jezdil na Suzuky GSX-F650, poměrně téžká motorka na ovládání a výkon nebyl největší. Tyto důvody mě vedly ke změně. Na začátku jsem měl vytypované dvě motorky, Suzuki GSX-R 750 nebo Hondu CBR1000RR. Bohužel Suzuki jsem nesehnal neježděnou na okruhu a ani novou, tak jsem koupil Hondu. Vůbec nelituji této volby, perfektní motorka, skvěle ovladatelná, výborný a silný motor. Tato motorka je i hodně pohodlná pro řidiče, mám 187 cm a 97 kg. Žádný problém posadit se a jen jezdit. Ve dvou jsem na ni nejel, ale denně se dá na ní najet 500 km i více a člověk je naprosto v pohodě. Jediné co je cítit jsou zápěstí. Za první sezónu jsem najel 6000 km a žádné závady ani problémy. Mohu všem doporučit.

Bundes
Bundes napsal 13.05.16 v 13:53 10b.

Tomsh_cz
Tomsh_cz napsal 29.12.13 v 20:28

Peknáááá, snad se jednou takové taky dočkám

motojanie
motojanie napsal 29.12.13 v 15:58 10b.

Moc krásná, no prostě Honda

ZXSNOOK
ZXSNOOK napsal 31.10.13 v 18:09 10b.

moc pěkný kousek.. honda je prostě honda. At to šlape

Lukamot
Lukamot napsal 31.10.13 v 09:50

Trikolora nemá chybu,přeji hodně zábavy,ať ti to šlape chlape