Manet Korado (1997)

Vlastník Hoor
Vloženo 18.10.2013
Aktualizováno 18.10.2013

Najspolahlivejsia motorka o akej som kedy pocul.

Motorka koupena od Mopeds - Slovakia

První dojmy - Jej sedlo je dost vysoko a pedale strasne nizko. Tak ze pri prvych zatackach pedale rozbijete. Ja tam mam este original ale urcite ich menit nebudem. V zatackach je nutne ist pomaly a opatrno. Tak isto stojan ma strasne nizko uchyteny a tak nieje problem s nim zapret. Preto som demontoval medzikus pod stojanom co tam daval vyrobca a je s tym pokoj.

Doplňky na motorce - Kupena bola tak ako je na obrazku.

Vybral som si ju, lebo pred tym som mal Babetu 210 a na mopedy nedam dopustit.
V meste, v premavke je to k nezaplateniu. Vyhoda je ze je lahka a da sa lahko snou manevrovat medzi autami, alebo chodcami na chodniku :)

No najazdene na tejto masine mam viac ako 10 000km za tento cas som vymenil asi 3 sady pneumatik a to preto ze boli zodrate. I ked tam este nejaka vzorka bola. Niekolko sviecok asi 10 kusov. Niekolko ziaroviek. Prachovky na predne tlmice asi 3 sady. Tie sa stale praskali, tak som tam dal prachovky zo Stelly a teraz mam s tym pokoj. Vymenil som pruzinky na stojan. Vymenil som kabel, fajku a minuli rok som vymenil olej v prevodovke asi 0,3l.

To je vsetko co som do tej motorky dal okrem benzinu od roku 1998, Jazdim na nej kazdy den do prace, do obchodu priblizne 10 mesiacov za rok.

Mitch55
Mitch55 napsal 24.10.13 v 19:29 10b.

Koráda jsem měl dvě, na jednom najeto cca 15000 Km a druhém cca 12000 Km, nezničitelný stroj. Tvůj Manet je moc pěkný.

hruso25
hruso25 napsal 18.10.13 v 19:37