renocar_unor

Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník ventil89
Vloženo 14.10.2013
Aktualizováno 6.4.2016

Moto se kterým jsem vstoupil do světa velkých bajků

Motorka koupena od DaveMB (Praha) - Vše OK

První dojmy - Jak jsem již psal. Můj první velký bajk, připadalo mi, že jede jako z praku

Motorku bych doporučil pro - Pro sportovně založené nostalgiky

Doplňky na motorce - Upravená přední kapota s bodovkou(Bi-Xenon), spojková a brzdová páčka od firmy Titax, zadní letmá kivka z VFR 750, přední "zubaté" kotouče Braking, titanový komplet Yoshimura TriOval, přepákování PP tuning, ukazatel zařazeného rychlostního stupně Starlane, double bouble plexi MRA, přizvednutá podsedlovka.

Než jsem koupil S.R.A.D.a projel jsem se na pár motorkách kamarádů a známých. Ze stopětadváci jsem byl zvyklý na obratnost a "lehkost" pohybu. To půjčené motorky nesplňovali ani jedna. Byl jsem překvapen jak se jim nechtělo do zatáčky a vůbec byly na můj vkus dost těžkopádné. Súzu jsem vybral jelikož byla od "DejvaMB" a tak nějak jsem předpokládal, že když o motorkách píše a zároveň nanich jezdí a to nejen na veřejné silnici, dostává motorka co potřebuje. Při prvním setkání vypadala perfektně. Předběžně jsme se domluvili, že jí teda beru, ale chtělo to se ještě svézt. Po dohodě dalšího termínu setkání následovala ona jízda. Motorka se lehce ovládala o proti těm, které jsem zkoušel a tak nějak bylo rozhodnuto.
Při první projížďce mě nadchlo jak to strašně jede, hold ze stopětadváci to byl skok. Při návratu jsem se přistihl, že se tak nějak pořád musím ušklíbávat, prostě mě to bavilo. Jediné co bych asi vytkl byly brzdy, po rozježdění a nějakém tom kilometru stráveném za řidítky mi připadalo, že na danou kategori a zaměření to moc nebrzdí. Ale jinak naprostá spokojenost a i přes sportovní přepákování, které člověka nutilo se na motorce dosti krčit, nebyl problém zvládnout i 500km v kuse. Samozřejmě po dojezdu bylo znát celodenní ježdění, ale vzhledem k zaměření a již zmiňované hodně sportovní pozici to vůbec nebylo špatné.

Moto prodáno na začátku roku 2013: Chvíli jí měl Olík23.
Pokud vím teď jí má YOSH_BOY

Cinkakov
Cinkakov napsal 28.12.14 v 09:26 10b.