Aprilia RS 125 (2001)

Vlastník Tringi4
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 9.11.2015

Bestie Moje první motorka a jsem za ní rád :)

Yamaha TDR 125: Původně jsem měl jednu vybranou a už jsem se na ní chtěl jet podívat, ale pak známý začal prodávat tuhle za skvělý peníze tak nebylo nad čím přemýšlet.

První dojmy - Po prvních kilometrech jsem zjistil, že v nízkých otáčkách se mnou moc mluvit nebude a že to není žádný přibližovadlo se kterým jsem dělal autoškolu. Došlo mi, že se s ní budu muset asi trochu naučit a moc odpouštět nebude.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že po pár ujetých kilometrech by se s ní sžil každý.

První jízdu jsem jel se svým tátou, bez kterého bych nejspíš ani nedojel. Čím blíž jsme byli u motorky, tím víc jsem se začínal klepat. Nervy většinou moc nemám, ale v tu chvíli jak jsem sedl na motorku jsem měl nervy tak na pochodu, že bych raději dělal stokrát závěrečky. Adrenalin mi putoval tělem celou jízdu, takže mi ani nevadila zima jako prase- 60km v 9°C a já džíny, mikina a bunda. Zezačátku jsem měl trochu problémy zvyknout si na posed a řazení, ale jde o zvyk. V autoškole jsem jezdil na Jawa Travel 125 takže to byl trochu skok, přece jenom těch 22kw co má je znát oproti 7mi. V ten den jsem byl celkem rád, že jsem dojel, ale na druhou stranu jsem byl natěšenej na další jízdu :)

Teď už mám za sebou pár set úžasných kilometrů, takže jsme si na sebe už trochu zvykli. Celkem mě žere že celkem žere , ale stojí to za to a užívám si každého ujetého kilometru. Motorka má pár kosmetických vad (přece jenom jezdí 12 let), ale doufám že v zimě zbydou peníze abych s tím něco udělal. Jinak je ve skvělém stavu a šlape jako hodinky. Nejvíc jsem s ní najel asi 170 km za jeden den a to jsem už trochu cítil zápěstí, ale to chce trénink :)

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 17.10.13 v 18:17 10b.

Aprilky sou parádní stroje , ať dělá jen radost

Lion1
Lion1 napsal 14.10.13 v 18:27 10b.

Každý nějak začínal