Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník kapeso
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 13.10.2013

Tuto motorku jsem zakoupil pro svou 16-ti letou dceru ,aby se měla na čem naučit jezdit, když už má ten řidičák konečně doma.

Honda CBF 125: Za tu cenu co si o ni říkají to nestojí
Honda CBR 125R: Krásná ,ale cenově podstatně jinde a ND také .A navíc ji dcerka nechtěla.
Yamaha YBR 125: To co jsem koupil je v podstatě kopie Yamahy, ale za jiné peníze. Né ,že bych raději nebral Yamahu.

První dojmy - Myslím ,že to je dobrá volba pro začínající jezdce. Lehce se ovládá,vše funguje hladce a rychlost 90 km/h je dostačující na to,aby se člověk naučil s motorkou jezdit a dostal ji do ruky a do žil.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná je hlavně pro začínající jezdce, ale také pro přibližování zejména do práce po městě, na zahrádku, na ryby a podobně.

Tuto motorku jsem pořídil ,protože jsou na ni dostupné a levné ND a z výběru 11kW se mi zdála jako nejvhodnější pro mladou začínající holku. Sám jsem se na ni projel a kromě výkonu, který u 125 ccm nemůžeme zas až tak moc požadovat ,jsem neshledal nic závažného co by mělo mít zásadní vliv na jízdu nebo jízdní vlastnosti motorky. Jsou zde samozřejmě vibrace, ale ty nejsou hrozné a jsou až ve vysokých otáčkách. Brzdí kvalitně, ovládá se skvěle,zatím si dcerka nemůže vynachválit. Snad později přidám další poznatky.

yama-
yama- napsal 07.03.14 v 00:12 10b.

to je první rozumná věc, co jsi ji dal