Suzuki DR 350 (1992)

Vlastník milanov001
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 11.10.2015

Stará dobrá, která je dobrá na ježdění pole, lesy, louky ale na žádnej motokros to moc není, tlumiče nejsou žádná pecka, zejména zadní si to moc nedává, ale k jejímu věku a nynější ceně je naprosto ideální stroj pro relax,

Honda XR 400: XR je o něco lepší, ale o mnoho draší

První dojmy - Moto je dobrý pro ,začátečníky takže i pro mě, ze začátku jsem si nemohl stěžovat na nedostatek výkonu, ale momentálně bych ocenil, kdyby šla víc za plynem, borec co to měl předemnou jezdil hlavně silnice takže to je do rychla, já naopak silnice nejezdím

Motorku bych doporučil pro - Pro rekreační jezdce co nečekají žádnou střelu, která se je bude snažit zabít :D a na čtyřku pude na zadek za plynem... Rozdhodně jde o pohodovej stroj do začátku a seznámení se s terénem.

DR byla jasná volba poté co jsem viděl několik XR 400 za neuvěřitelné peníze a přitom byly ve stavu, ve kterém to nešlo koupit ani kdybych byl slepej :)
Jízda v tempu po rozmláceném povrchu jí nedělá úplně nejlíp, ale jakmile se trošku zvolní tak motorka je naprosto super ovladatelná, jen možná v pomalých pasážách je cítit trošku hmotnost kolem 130kg, ale stím se dá fungovat a je to jen malá vada na kráse. Zatím velká vada na kráse je chybějící startér, kd\yž to člověk ulije někde v roklině tak je o "zábavu postaráno"... :(

Servis zatím jen brzdové desky, výměna oleje a nějaké občasné dolití oleje, čeká mě kontrola ventilů atd. Takže zatím jenom spotřebák a nic víc, snad to vydrží.
DR mi zatím na cca 60 litrů benzínu udělala spoustu zábavy a to z 99% v terénu.

Po půl roce provozu bylo špatná cívka zapalování, hůř se to startovalo, po výměně není problém.
Po průběžném kontrolování jsem zjistil, že se strácí olej tak jsem trošku zainvestoval a nechal udělat výbrus pochopitelně i nový píst a když to bylo rozdělané došlo i na rozvodák.
Teď po zajetí už na motu není žádný problém. ''doufám'

Nainstaloval jsem nový zadní blatní z YZ450, původní byl z RM a vubec nebyl pevný, stávající z YZ450 je až nad očekávání v pohodě. Už jen vrátit zpět brzdové světlo a držák na SPZ.

Asi po dvou letech co ji mám jsem dělal spojku (Výměna lamel a pružin a vše je zase jak má).

Barney
Barney napsal 23.05.15 v 16:01 10b.

Podvozek by po takové době zasloužil repas a uvidíš kolik toho ještě pobere.

razde
razde napsal 20.12.14 v 11:53