TMEC Betka (2007)

Vlastník keto
Vloženo 11.10.2013
Aktualizováno 19.2.2021

Prostě Čína se všemi z toho vyplývajícími plusy a mínusy.

Motorka koupena od Dům motocyklů - Dobré.

První dojmy - První dojem vzhledem k ceně byl dobrý. Druhý ukázal na čínské nedostatky, jako je nízká kvalita elektroinstalace včetně spínačů na řídítkách. Jedině motor je tady bez výhrad.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná jen pro nenáročného uživatele, kterému nevadí častější drobné opravy a slabé brzdy.

Stroj jsem koupil pro syna, aby se naučil jezdit, řadit a používat spojku. Co se týče pohonné jednotky, tak můžu chválit, motůrek šlapal celou dobu provozu bez závad a měl i dostatečný výkon a nízkou spotřebu, převodovka taktéž bez výhrad, řadila spolehlivě. Zbytek motorky již vykazoval klasické nedostatky čínské výroby, humpolácká elektroinstalace, zcela nedostatečný účinek brzd i pro sólo jízdu chlapa s 95kg, po chvíli ježdění velké vůle v zadní kyvce. Vzhledem k slabým brzdám bych moto ke koupi spíš nedoporučil.

keto
keto napsal 03.03.24 v 12:03

Další zkušenosti mne donutily Betku prodat, začalo se to sypat čím dál více a začal jsem mít strach na tom jezdit. Takže to spíš nedoporučil měním na nedoporučil.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.10.13 v 17:58

Vypadá dobře. Taky o ní uvažuju, pro dceru a možná i na jízdy 10 km denně do práce.