KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 13.9.2016

Vloženo: 13.03.2015, Uskutečněno: 13.03.2015, Zhlédnuto: 71x

Asi před rokem jsem si sehnal vyztužení bočního stojanu, ale až dnes jsem ho přidělal na motyku.
Musím Cibusoj pochválit zpracování, montáž byla v pohodě. Protože je potřeba oddělat šrouby co drží bočák, ale i šroub od centrálu na straně bočáku, musí se motka opřít. K tomu posloužil ponk a opřela se o madlo vzadu.
Doplněk má důležitou funkci - soudruzi z Rakous totiž boční stojan přidělali do bloku motoru a již pár majitelům (včetně kolegy) se stalo, že po nárazu o kámen do bočáku se šrouby vylomily, vytekl olej a bylo po ježdění.. ! Nyní je držák chycene na železech mimo motor a na místě kde byly šrouby jsou teď jen zapuštěné a s motorem není nic spojeno. Kdyby dostal bočák velkou ránu, tak se maximálně utrhne z nynějšího držáku . Teď už budu při jízdách mimo silnice daleko klidnější .

benypard (0) napsal 13.12.2021 v 15:37

Ahoj KTM borci kde dohoním Cibuse na ten boční stojánek . Chtěl bych také tuto vychytávku než řešit problémy. Díky za info

Driver-toys (1) napsal 11.09.2015 v 19:00

A nemáš bočák kratší? Já ho musel prodloužit, jinak mi zatížená motorka taky padala.

_zdenda_ (0) napsal 10.09.2015 v 21:47

Mám stejné přemístění stojanu a jediná nevýhoda je, že neudrží plně naloženou motorku a má tendenci se ohýbat - letos na dovolené jsem jel s 3 kuframa a nějakýma krámama na nich. Když jsem ji dal na boční na tomhle přemístění, tak to celé pružilo a mělo tendenci se ohnout. Nezkoušel jsem jestli to fakt spadne nebo ne a raději jsem to dával na centrál.

Driver-toys (1) napsal 14.03.2015 v 11:04

Já bych byl totálně v pr...Nevozím sebou žádné zázračné lepidlo a ani netuším zda tady u nás něco tak zaručeného existuje. Ani bych nechtěl mít motorku co má nějaký flastr na motoru - pořád bych z toho byl nervní.. Tohle už na motoru vůbec chycené není, tak se nemůže nic stát. Ještě lepší by bylo navařit pásovici přímo na rám, ale to zas nevyjde kabel. Je pravda že nějaký spínač nepotřebuju, dal by se nastavit do polohy kdy motorka jede a nechat ho někde viset. Až bu muset na motorce svářet, tak to ještě předělám.

Tuareg-Tengai (1) napsal 14.03.2015 v 08:10

máš recht raději se distancovat od průšvihu vychytávkou než někde vyset bez oleje

Driver-toys (1) napsal 13.03.2015 v 21:32

Ano, to je přesně ono.. !

Rocco84 (0) napsal 13.03.2015 v 21:05

Myslíš tohle ?

• Ukrajina, červen 2017

Měl jsem možnost zúčastnit se výpravy na Ukrajinu od projektu Motoškola přijďte se projet . Sice jsme převážně jezdili na lehkých motorkách, ale všech od značky KTM :-DD . Anička (instruktorka) měla Freeride 250 ve

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Chlupaté gumy

Dnes jsem odzkoušel nové obutí - nikdy jsem na motorce neměl vyloženě krosové gumy. Přední mě zbyla ze sady S12, ale protože jsem měl tenkrát na předku pro mne nesmrtelnou XT 640 Army, zůstala mi doma. Dozadu mě dovezl k

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.10.2016
    Uskutečněno: 09.10.2016
  • Boty

Při jednom přejezdu brodem jsem si šlápnul abych nespadl a i když to nikdy neudělaly, boty mě napustily dovnitř dost vody. Vrchem jít nemohla, tolik vody tam nebylo.. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, ale mokré stopy co

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2016