Yamaha YZF-R6 (2000)

Vlastník Spr1ng
Vloženo 7.10.2013
Aktualizováno 4.3.2017

Yamaha R6, r.v. 2000. Konečně jsem si splnil svůj sen mít sporta s nádherným zvukem, zrychlením a vzhledem :)

První dojmy - Na R6 jsem přesedal z Aprilie RS 125. Velikostně zase není až tak větší než ta Aprilka, takže krásně sedne do ruky. Líbí se mi, že je malá a relativně lehká. Teď už jen si zvyknout na ten o dost větší výkon oproti té RS :) Je pravda, že v nízkých otáčkách je hodná, takže se dá krásně zvládnout :)

Dlouho jsem zvažoval, jestli motorku vůbec koupit, jestli nepočkat na jaro, pošetřit a nekoupit něco novějšího. Na inzerci se mi ale hrozně líbila, a tak jsem neodolal a rozhodl si pro ni jet :) Najeto máme asi jen něco kolem 300km. Ale naprostá spokojenost a už se těším na jaro, kdy míním najet mnohem mnohem více :)
Její velikost mi krásně vyhovuje a výkonu má taky dost. V nízkých otáčkách je hodná a tak se mi na ni dobře zvyká. Co se týče nevýhod, tak to jsem jich odhalil teprve pár. Prvním je asi úložný prostor, kde se mi vleze sotva lékarnička. No a při výměně chladící kapaliny to bude asi přístup ke všemu :) Ale je to prostě kapotáž.
Moc jsme toho spolu nezažili, ale postupně tu budu přidávat info, až se vyjezdíme :)

Spr1ng
Spr1ng napsal 03.08.15 v 14:20

Díky, to určitě můžeme :)

andpago
andpago napsal 01.08.15 v 16:05 10b.

Pěkna, mužem dat někdy RIDE! :)

context
context napsal 07.12.13 v 20:06 10b.

fakt nádhera krásna leštěnka

Spr1ng
Spr1ng napsal 30.10.13 v 13:58

Díky oběma :) No jsem rád, že ji mám :)

Jacek_18
Jacek_18 napsal 10.10.13 v 15:35 10b.

Pěkná pěkná , ta bude dělat hodně dobrej bugr ...