Honda PCX 150 (2013)

Vlastník sooky
Vloženo 28.9.2013
Aktualizováno 15.6.2015

Zakoupená jako funglovka dne 7.9.2013 v Českých Budějovicích u oficiálního dealera Honda - Roman Bartyzal. Převezena po vlastní ose. Pořízena na dojíždění do práce a cesty (výlety) kolem komína. Bohužel SV 650N jsem musel prodat

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - Honda (České Budě - Vše v pořádku.

První dojmy - Od prvního nasednutí naprostá spokojenost. Lehce se ovládá, má úžasný rejd. Krásně tichý motor. Funkce variátoru je perfektní. Motor jede úžasně. Celkový dojem ze zpracování (mám na mysli kvalitu) mám více než dobrý (prostě značka Honda). Designově, dle mého, velice vydařený.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi od Givi - dle mého, kdo chce více cestovat, tak "nutnost".
Držák kufru + kufr Givi 47 litrů - ani to na tom skútru nevypadá špatně, řek bych. No posuďte sami...

Naměřená spotřeba (měřena po ujetí 500 km - tedy kdy výrobce udává, že je motocykl zajetý) byla 2,19 l/100km Naturalu 95 (měřeno na celé nádrži) při jízdě po okreskách (bez spolujezdce), při tachometrové rychlosti 70-80. Váha posádky 95 kg. Maximální rychlost jsem zatím nezkoušel. Dovybavil jsem skútřik předním vyšším plexi od Givi (řekl bych že hodně užitečná věc - měřím 183 cm, plexištít krásně ochrání většinu těla před větrem, dále nosičem kufrů a kufrem od Givi 47 litrů. Systém start/stop opravdu využijete pouze ve větších městech na světelných křižovatkách. Odpružení je měkké, pohodlné pro naše silnice. Úložný prostor pod sedlem je veliký, odkládací schránka v katopáži pojme peněženku s mobilním telefonem a klíči - ideál. Jak již bylo tisíckráte napsáno - absence hodin je znát. Sedlo je pohodlné, nemám problém s tím hamontovaným hrbolem na něm. Perfektní je přední světlomet. Jak na potkávací, tak na dálkové naprostá paráda. Ve tmě je pak trošku nepříjemné (oslňuje) kontrolka blinkru na přístrojové desce, ale to se blikne párkrát při odbočení, tak to taková tragédie není... Časem napíšu víc, až přibudou zkušenosti a bude víc času.

Krvel
Krvel napsal 05.05.14 v 12:51

Moc pekna 10/10 at slouzi co nejdele

RickVFR
RickVFR napsal 08.04.14 v 16:24 10b.

pekný skutrik. prajem vela šťastných kilometrú a dávam ako inak 10b

BrAtKo
BrAtKo napsal 09.03.14 v 19:34

Ahoj prosím ta ten kufor nie je moc ťažký ? V návode k držiaku givi si mal akú nosnosť ? Ja na držiak pre 35L som mal len 3kg (pre Vision) ale aj na samotnej Honde bol nápis 3kg. Tak si neviem predstaviť ako je to pri takomto veľkom kufri.

petr311
petr311 napsal 05.10.13 v 22:18 10b.

Pěkný skútr, nádherná barva, to plexi taky sekne a celkově i s tím kufrem vypadá skútr ještě více dospěleji. Tak ať slouží k plné spokojenosti

jezdec74
jezdec74 napsal 28.09.13 v 22:46 10b.

Moc pěkný skútřík, tak ať Ti slouží