Honda CBF 600S (2011)

Vlastník Aichman
Vloženo 28.9.2013
Aktualizováno 19.1.2014

Kráska do které se za bouchne každy motorkar na první pohled.Honda umí dělat opravdu nádherné motorky

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr

První dojmy - Když jsem na motorku nasedl měl jsem hned dobrý pocit který převažuje do teď. Motorka se mi líbila na první pohled.hledal jsem motorku na cestování což se mi splnilo.

Doplňky na motorce - Kufry givi

Tento stroj jsem si vybral proto ze jsem začátečník jezdil jsem do teď na Hondě PCX 125 ccm což je skútr. Chtěl jsem cestovní motorku což si myslím ze tento model moje požadavky splňuje. Kultivovaný zvuk mě docela překvapil. Motor je k chybám začátečníky ohleduplný.Po koupi motorky bylo potřeba motorku přemístit domu cesta byla cca 250 km mimo dálnici spotřeba vypočítána na 3,75 což si myslím ze je úplně skvěle.
Tak teď mám masinu připravenou na další sezónu. Olej výměnný ,nové gumy. Teď ještě namontovat zásuvku a příští rok hurá do Alp.
Jinak co se jízdních vlastnosti týká tahle moto je fakt hodna na začátečníky. Menší vybrace motoru jsou ale nic hrozného. Brzdy paráda ABS jde znat.

skosik
skosik napsal 01.03.15 v 17:29

jo souhlas. líbivá kráska tak at' slouží ještě hodně km.

Aichman
Aichman napsal 29.10.13 v 12:53

To si pis Tome příští rok tomu dame víc než letos.Od 11.9. mám najeto jen 2000 km tak snad to bude příští rok více.

Fantom40
Fantom40 napsal 28.10.13 v 13:15

Tak Tome, máš přezuto, olej vyměněn, letošek dojezdi s max. obezřetností a v r. 2014 jedem navštívit sousední zemi a jejich krásy. Alpy 2014 10b. Hoj

PavelA
PavelA napsal 05.10.13 v 18:16

Hezký mazel.Tak at ti slouží a najedeš hafo kiláčků

Janek68
Janek68 napsal 05.10.13 v 12:13

Ahoj, koukám že jste koupili u pana Tasse... My naší Suzinu taky... No jinak než jsme vybrali pro sebe, koukali jsme i na CBFko taky. Mám CBF v autoškole pro žáky, takže jednoznačně je na začátky výborná... Máš to pěkný, tak dáváme 10b... ..Přeji bezpečnou jízdu všude kam vás doveze...