Piaggio Beverly 350 (2013)

Vlastník Trotl
Vloženo 26.9.2013
Aktualizováno 28.9.2013

Trošku ošklivý káčátko s překvapivě pohodlnym sedlem, příjemnym podvozkem a špičkovym motorem.

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník)

Yamaha X-max 250: Nepohodlné sedlo, technicky slabší - motorově i podvozkově.
Vespa GTV 300: Nepohodlné sedlo, malý prostor pod sedlem.

První dojmy - Příjemně obratná a živá, chtělo by to ale víc místa na nohy. Zásuvka na 12V ve výbavě, veliký podsedlový prostor na jednu integrálku a jednoho kokosa. Diodové koncové a brzdové svítilny - excelentní viditelnost.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu, kdo chce mít něco ne moc velkýho ne moc těžkýho v garáži, na čem by současně bez obav mohl vyrazit na dálnici i na delší štreku. Význačným bonusem tady v Českostánu je nenápadný vzhled.

Doplňky na motorce - 38litrový zadní kufr s opěrkou zad spolujezdce a s rukojetí pro pohodlný přenášení.

Poté, co jsem na čas opustil Hárleje, chtěl jsem furt zůstat jednostopým. Mé počáteční úvahy o koupi Hondy PCX vzaly za své kvůli nevýkonu. Věděl jsem, že potřebuju aspoň 20 koní a tudíž budu muset vysolit přes 100 kilokorun. X-Max 250 Momodesign se ukázala nevýkonnou a nepohodlnou. Vespa 300 byla mrštná, ale bolel z ní zadek. No a pak jsem zkusil projet vzhledově nevýrazný Beverly a bylo rozhodnuto.

Seržo69
Seržo69 napsal 06.10.18 v 13:20

Ahoj všem .Pořidil jsem skutrika Piaggio 350 Beverli.Nad miru spokojen .Dotaz chci vymenit kit variatora na novej Malossi 2000 a ptamse na kolik Nm. utahuje se matka variatora? Diky!

rebry
rebry napsal 12.01.17 v 18:37 10b.

Moje skútr akce :) http://www.motorkar...akce/akce/?aid=10365

kolinudatný
kolinudatný napsal 30.04.14 v 09:02

Ahoj,kdyby jsi měl zájem,tak 17.5.2014 je1.sraz Piaggio v Praze na Strahové.Registrace zde:www,piaggio-club.net

vapenna
vapenna napsal 27.09.13 v 21:56

cau,pěkný skůtr,vleze pod sedlo prosím tě integrálka?a kufr si měl v ceně nebo za příplatek?a jak je na tom s foukáním větru při rychlejší jízdě ,táhen na nohy?dík za odpovědi,Jarda

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.09.13 v 21:49 10b.

fakt pěknej maxík gratulejšn