Yamaha DT 80 (1995)

Vlastník Raabič
Vloženo 26.9.2013
Aktualizováno 26.9.2013

Je to super stroj pro začínajíci jezdce zatím si poradila s jakýmkoli problémem.

Yamaha TW 125: Kvůli váze (moc těžká) někde 125 kg. Spíše tažná než enduro.

První dojmy - Mám ji 6 měsíců takže se ještě vlastně seznamujeme :D , ale zatím co jí mám tak jsem spokojen. Jede výborně na to že to je 80. Vyjede snad úplně všecko!!!. Ani v jízdě přes hluboký potok mě nezklamala. :) Tak doufám že mi dlouho vydrží. Problémy zatím jenom kvůli mě proražená pneumatika a utržený ventilek a co mě ještě trápilo tak je chladič. Ale to se po chvíli vyřešilo.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro začátečníky a dojíždění do práce.

Doplňky na motorce - Měnil jsem jenom blástry a rukojeti .

Tato motorka se mi líbila nejvíce ze všech motorek co jsem našel na internetu a to že jich bylo pár. Když jsem jí viděl naživo tak byla ještě krásnější než na obrázku, taťka se mě ani nemusel neptal jestli se mi líbí protože na mě bylo vidět že jsem unešen . Hned jsme podepsali kupní smlouvu a hurá domů. Po chvíli jsme dorazili domů a hned jsem jí jel projet na kopec do lesa. :) Když jsem se vrátil tak jsem šel zkoumat do detailu tak jsem zjistil že místo závlačky na brzdě byl hřebík!! Tak jsem to nemohl nechat hned jsem to šel předělat a když bylo vše OK tak jsem jel do terénu. Po krásné projížďce ,,pod sprchu. Mytí je jednodušší než u jiných motorek. Jsem velice spokojen a doporučuji. Doveze kam budete chtít . Začátečníci se na tom rychle naučí není to jako crossek omylem pustíte rychleji spojku a jste na zemi tak to u YAMAHY DT 80 není !!! Tak to bylo něco málo z mích zkušeností.