Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník čert129
Vloženo 22.9.2013
Aktualizováno 9.9.2018

Jsem velice spokojen s tímto strojem,prostě láska na první pohled

První dojmy - Motocykl mně padl do ruky hned po první jízdě. Líbí se mi na něm jeho nádherný hluboký zvuk a zátah,co víc si přát první dojem svoboda,konečně jsem si splnil sen

Motorku bych doporučil pro - motocykl bych doporučil každému kdo se rád kochá pomalou klidnou jízdou , přírodou obklopenou lesy a nad ničím nepřemýšlí prostě relax na nervy ,protože je motocykl dobře ovladatelný a je docela nízký , nemusí se ho bát ani naše pěkný holky,který nám můžou všichni závidět

Doplňky na motorce - Širší řídítka, předkopy,zadní plotny,laďáky brutále,kryt kardanu,nosič,sedlo krokodýlí kůže a rolka s rohama

Tento stroj jsem si vždycky přál,klasický vzduchem chlazený motor, můj první motocykl byla Jawa 350 , nějaký cestovní dvoutaktní endura a pak Kawasaki GPZ 750 ,vždycky jsem toužil po chopperu nebo cruiseru
Na motocyklu Drag Star jsem najel 15 000 km, brzdy dostačující na jeho rychlost,ovladatelnost vynikající, ale podvozek je dost nízký při jízdě s baťůžkem, protože jsem už několikrát chytl spodkem ,málem jsem si ustlal,tak se snažím najíždět do zatáček s rozumem ,ale to jsou ty naše krásné děravé silnice. Spotřeba kolem 6l / 100km, záleží podle stylu jízdy.
Pohodlná jízda max. 200km. tahem, pak se stává motocykl dost nepohodlný a chce to přestávku,mrtví ruce a trnou nohy u samé prdele. Co se týče oprav , tak jsem si vyměnil spojku protože si občas klouzla,myslel jsem si že to dělá olej,ale od té doby mám klid.Jinak jsem zatím spokojený.
Neměnil bych ji i když uvažuji nad cestovním endurem, tak si ji stejně nechám. Je to srdeční záležitost.

Beldastav
Beldastav napsal 16.04.19 v 16:23 10b.

Super

Appe
Appe napsal 09.09.18 v 20:14 10b.

Určitě za 10b. Moc pěkný stroj

Čadil
Čadil napsal 08.09.18 v 21:54 10b.

moc hezká