Gas Gas EC 300 R (2009)

Vlastník Frantas
Vloženo 21.9.2013
Aktualizováno 25.9.2013

Tříkilo ze španělska, asi netřeba představovat. Ve verzi racink !
Cirka 50 koní a 50 krouťáku s šesti kvaltama a dvěma kolama..

Motorka koupena od Horejs (Praha)

Jawa 50/20 Pionýr: Už ji mám. A motor nejde tolik od spodu.

První dojmy - První dojmy byly už skoro před čtyřma rokama, takže si je nepomatuju. Jen mě tehná první svezení utvrdilo v tom, že je to správná volba. Po několika přečtených recenzích. Byla první na který jsem jel. A asi i poslední. Snad nám to vydrží dlouho. Páč momentálně asi stejně nic vhodnějšího na pojíždění do krámu na trhu neni.

Doplňky na motorce - Kryty chladičů, motoru. Blástry s výstuhou. Pořádný rozpěrky ke kolum.

Proč jsem si vybral tento stroj? Páč je to moderní úsporný dvoutakt. Ideální na houby nebo do krámu pro rohlíky. Navíc kdo má motárda s víc jak 125-ti kubíkama ve dvoutaktu ? Já ne, ale hrozně mě to láká. Uřvanej nemoderní čtyřtaktní jednoválec má na 17-náckách každej

rybíz5
rybíz5 napsal 31.07.14 v 21:48

Fakt moc pěkná mašina

Frantas
Frantas napsal 25.09.13 v 07:29

Zatím se sžíváme, ikdyž se známe od vidění už z igelitu. Největší problém mám zatím že jsem zvyklej ve výjezdech držet otáčky, a na španěle se musí dát o kvalt výš.. A spojku si asi budu muset doupravit. Sice zabírá na dva prsty ale ta hydraulika je ostrá, a dlouhá páčka mi uplně nevyhovuje. Asi povolám flexu

Carel
Carel napsal 24.09.13 v 21:48

Dobře ty bacha na tělo, je to mrcha zběsilá, kor jestli budeš jezdit tím stylem co na panelu

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 23.09.13 v 18:49 10b.

Konečně sis ho pořídil.