Yamaha XV 1900 Midnight Star (2006)

Vlastník Harixv19
Vloženo 18.9.2013
Aktualizováno 18.9.2013

Voľba bola správna. Po všetkých motorkách si ju užívam najviac.

První dojmy - V prvom rade som mal veľkú radosť že sa dlhoročná predstava splnila. Pri prvých jazdách som si ani neuvedomoval čo sa mi páči a čo nie. Skôr to bol rešpekt pred váhou a výkonom. Viac som myslel na bezpečný dojazd. S pribúdajúcimi kilometrami som začal oceňovať stabilitu a pohodlie.

Doplňky na motorce - Vyrobený padák - väčší priemer trubiek a viac trčí do strán. Vyrobený držiak zadného kufra. Opierka vodiča. Prídavné svetlomety, Ťažné zariadenie.

Dlhoročná predstava o motorke akú som chcel sa pretavila práve do tohto modelu. Samozrejme pred viacerými rokmi som ešte netušil že to bude YAMAHA. Ale hrubé črty o veľkosti tvare a motore boli práve takéto. Prvý chopper bol Drag Star 650. Vyhovoval mi po všetkých stránkach až na výkon motora.
XV19 mi doplnila tento nedostatok. Cestovanie a stanovačka vo dvojici je pre mňa relax ku ktorému je potrebná aj porcia bagáže. XV19 pre mňa spĺňa túto potrebu v troch dostatočne veľkých kufroch a prívesnom vozíku Motex. Vo dvojici a komplet zbalený nemá Midnight Star-ka vôbec žiadny problém. Stabilita a ovládateľnosť je výborná, brzdy sú super, výkon motora má dostatočnú rezervu ako v kopcoch tak aj v akcelerácii. V neposlednom rade je priaznivá spotreba a pohodlie.

bilihor
bilihor napsal 04.03.17 v 08:54 10b.

Nádhera

Harixv19
Harixv19 napsal 13.04.14 v 17:20

Dík za komentáre, poteší keď sa mašinka páči. Každý doplnok vyrobený alebo prispôsobený na kolene, alebo kúpený hotový a montovaný doma, ukrýva hodiny strávené prácou. Preto sa ani nedá povedať, že by bolo na motorke niečo škaredé. Pridávam pár fotiek možno poslúžia aj ako inšpirácia. Prívesný vozík mi uľahčuje balenie na zrazy. Pri tom výkone motora občas aj pozabudnem že niečo za motorkou ťahám.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.09.13 v 18:17 10b.

boží kousek ta Tvá Yamaha gratulejšn

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 20.09.13 v 14:20

Jéé já se uklep., mělo to být 10

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 20.09.13 v 13:28 9b.

pěkná to by se mně líbylo